Úvodní strana Domácnost a zvířata Úklidové prostředky Prostředky proti prachu

Čisticí prostředky proti prachu

Prach. Kdo by ho neznal. Najdeme jej všude, dokonce i na Měsíci. Ten je však díky velkému obsahu velmi jemných částic pro nás mnohem více škodlivější, než ten náš prach domácí, se kterým svádíme boj i několikrát týdně.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Čisticí prostředky proti prachu - detailní popis

Prach však neškodí jen našemu zdraví, zkracuje životnost i našich domácích spotřebičů, optiky a jiných nám tolik potřebných přístrojů a nástrojů.

Kde se prach tvoří?

Tvorbu prachu ovlivňují naši maličtí spolubydlící sdílející s námi veškeré prostory, ve kterých pobýváme – roztoči. Jsou přítomni nejen na každém povrchu ale i ve vzduchu. Jejich enzymy a stolice, jako součást prachu, mohou zapříčinit alergické reakce. Prach jsou však i částice přinesené zvenčí větrem, jsou to i naše mrtvé kožní buňky, které přirozeně z našeho těla odpadávají každý den i noc.

Některé částice prachu mohou být opět odneseny větrem, či rozloženy slunečním zářením. Na to se však spoléhat rozhodně nemůžeme. Částice prachu se snadno stávají vzdušnými, proto je třeba věnovat jeho odstraňování důkladnou pozornost a péči, jinak se nám prach zase hezky rozptýlí do prostoru.

Existuje však jednoduché řešení, jak s takovým nevítaným hostem “zatočit”.

  • Spray Pronto classic pro použití v domácnosti proti prachu, šmouhám a otiskům.
  • Pronto jasmín stejně jako classic s antistatickou složkou je nenahraditelným pomocníkem při boji s prachem a jako bonus Vás osvěží jeho exotická vůně.
  • Zamilovali jste si Francii? Provence není pro Vás jen cizí slovo? Nebo je pro Vás vůně levandule znamení léta a středozemí? Pak je pro Vás ideální Pronto levandule.

Práce s těmito prostředky je jednoduchá a časově nenáročná a jistě oceníte i jejich již zmíněný antistatický účinek.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka