Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » B » BIOPRON

BIOPRON

Biopron je první pomocí pro všechny věkové kategorie při akutním průjmu, který je znakem narušení střevní mikroflóry. Tělo tímto způsobem bojuje s nechtěnými toxiny, které se tak snaží odstranit z těla ven.Dle WHO jsou probiotika živé mikroorganismy, které, jsou-li podávány v adekvátním množství, přispívají ke zlepšení zdravotního stavu hostitele.

VALOSUN Biopron Forte obsahuje dvojkombinaci probiotických kmenů a probiotické kvasinky Saccharomyces Boulardii, která na sebe dokáže navázat škodlivé bakterie. Přípravek je dále doplněn o probiotické vlákniny inulin a fruktooligosacharidy. Vhodné pro děti od 6 měsíců a dospělé při léčbě akutního průjmu.

Biopron9 premium je vhodný jako doplněk při a po léčbě antibiotiky, která sice rychle a dobře zabírají, ale mohou zničit i naši přirozenou střevní mikroflóru. Biopron premium obsahuje komplex 9 kmenů probiotických a prebiotických kultur. Denní dávka živých mikroorganismů je až 20 miliard po celou dobu použitelnosti přípravku.

Pro novorozence a kojence byly speciálně vyvinuty probiotické kapky, které obsahují v denní dávce (6 kapek) až 1 miliardu aktivních bakterií. Obsahují probiotický kmen Lactobacillus rhamnosus LRH08.

Biopron Laktobacily Baby Bifi+ ve formě vysypávacích tobolek je doplněk stravy určený pro děti již od narození. Obsahuje probiotika s vysokým podílem bifidobakterií a prebiotik. Složení bylo vyvinuto přímo pro dětskou střevní mikroflóru.

Cucavé pastilky s višňovou příchutí – Biopron Lactobacílky ocení převážně děti, ale i dospělí. Pro děti je také varianta Biopron Méďa, doplněk stravy s obsahem probiotik a prebiotik s příchutí bílé čokolády.

Na cestách i doma, mějte vždy po ruce výrobky BIOPRON.

Produktové řady

Rozbalit filtr

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám