Úvodní strana Zdraví a léky Zdravotnické prostředky Pokožka, vlasy Dezinfekce, krytí a hojení ran

BIONECT Krém na rány 30 g

Zdravotnický prostředek Více o legislativě
Kód výrobku: 457193

Bionect krém je přípravek obsahující kyselinu hyaluronovou a je určen pro lokální použití k léčbě kožních lézí a podrážděné kůže.

Více informací

Skladem

V úterý 8. 12. odešleme, u vás ve středu 9. 12.

V úterý 8. 12. odešleme, u vás ve středu 9. 12.

139 Kč
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

BIONECT Krém na rány 30 g

Bionect Control Spray je suspenzní sprej k lokálnímu použití obsahující kyselinu hyaluronovou (HA), metalické stříbro a vitamin E. Je určen k dočasnému ošetření neinfikovaných kožních poranění: odřenin, popraskané kůže, říznutí, místních popálenin 1., 2. stupně.

Aktivní látky

  • Kyselina hyaluronová je biologický polysacharid (glykosaminoglykan) obsažený v extracelulární matrici většiny tkání, který je schopen již v nízké koncentraci vázat značné množství vody a vytvářet viskózní hydratovaný gel. Při hojení ran umožňuje HA rychle pronikání látek rozpustných ve vodě a migraci buněk.
  • Další účinná složka, metalické stříbro, chrání krytí před bakteriálním znečištěním, a tím udržuje ránu chráněnou před bakteriální kontaminací. HA a stříbro jsou vázány na matrici (tvořenou lehkým kaolínem a oxidem křemičitým), který má absorpční vlastnosti.
  • Vitamin E vytváří film, který napomáhá reepitelizačnímu procesu a vede k obnovení optimálních podmínek pro zvlhčení kůže.

Složení produktu

Sodná sůl kyseliny hyaluronové, makrogol, decyl-oleát, emulgující cetylstearylalkohol, glycerol, sorbítol, natrium-dehydroacetát, methylparaben, propylparaben, směs vonných látek, čištěná voda.

Jak se používá

Přípravek je určen pro lokální použití k léčbě kožních lézi a podrážděné kůže. Poraněná místa nebo vředy musí být před ošetřením očištěny nebo vydezinfikovány. Aplikuje se tenká vrstva krému na povrch rány 2x - 3x denně. Ošetřená místa by měla být kryta obvazem.

Na co si dát pozor

Nepoužívat u pacientů s přecitlivělostí na účinnou látku a pomocné látky.

Nepoužívat současně s dezinfelčními přípravky obsahujícími kvartérní amonné soli.

Balení obsahuje 50 ml.

Informace o produktu

Výrobce: FIDIA FARMACEUTICI S.P.A., ABANO TERME
Značka: BIONECT
Kód výrobku: 457193
Kód EAN: 8033661800193
Držitel rozhodnutí: FIDIA FARMACEUTICI S.P.A., ABANO TERME

Recenze

BIONECT Krém na rány 30 g

Diskuze

BIONECT Krém na rány 30 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka