Podrobné informace

BABY NOVA savička silikonová kulatá na čaj

Informace o produktu

Výrobce: Baby-Nova, spol.s r.o.
Značka: BABY
Kód výrobku: 40450
Kód EAN: 4001071173019
Držitel rozhodnutí: Baby-Nova, spol.s r.o.

Užití
Silikonové savičky jsou navrženy tak, aby se svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínaly maminčin prs. Silikonové savičky jsou vyrobeny z kvalitního měkkého silikonu. Jemný povrch je podobný kůži maminky a stimuluje sací činnost miminka. Rýhy na savičce zabraňují deformaci během krmení. Tvary saviček podporují přirozené otevření pusinky miminka.

Savičky se rozdělují na tyto typy

  • TYP S: čaj
  • TYP M: mléko
  • TYP L: kaše

Pravidelně kontrolujte stav savičky a v případě poškození, opotřebování či popraskání ji vyměňte za novou. Nenechávejte dítě, aby savičku delší dobu jen tak cumlalo, neboť tím si může zbytečně způsobit zubní kazy. Nápoje pro děti obsahují cukr.

Mléko nebo tekutá strava musí pomalu kapat ze savičky, aby se miminko nezakuckalo. Proto zvolte vždy správnou velikost jak pro čaj, mléko nebo kaši. Teplota nápoje, či stravy by neměla přesáhnout 38°C. Obsah lahviček můžete ohřívat v mikrovlnné troubě, avšak bez savičky. Před podáním rozhodně zkontrolujte teplotu obsahu!

Před prvním použitím savičku vyvařte po dobu několika minut, dbejte přitom aby se použilo dostatečné množství vody. Zkontrolujte savičku jestli není poškozená, lepkavá. Není vhodná do mikrovlně trouby ani do myčky.

Recenze (3)

Recenze produktu BABY NOVA savička silikon kulatá 2ks čaj 17301

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 94 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (4)

80 %

(3) (5)

100 %

(2) (5)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu BABY NOVA savička silikon kulatá 2ks čaj 17301

Přidat nový příspěvek do diskuze