Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby do domácnosti a na úklid » Chovatelské potřeby » Akvarijní dekorace

Akvarijní dekorace

Vrak lodi, zkamenělý strom, zapomenutá jeskyně a skály všemožných druhů… Kde to jsme? No přece v akváriu! Jedině tam můžete mít všechny tyto krásy pohromadě. Doplňte je ještě o vodní rostliny a výsledek bude dokonalý. Pokud s akvaristikou teprve začínáte, pořiďte si místo živých vodních rostlin raději ty plastové. Zkrášlují akvárium a nejsou nijak náročné.

Pořiďte si dekorace do akvária:

  • Skály a kořeny poskytují rybičkám perfektní úkryt a vytvářejí tu pravou atmosféru, kterou od akvária očekáváte. Mohou být přírodní, keramické nebo plastové.
  • Pokud potřebujete zakrýt zadní stěnu akvária, poslouží vám okrasná tapeta nebo 3D plastová tapeta.
  • Na dno "akvárka" nasypte písek. Máte na výběr z několik druhů akvarijního písku: křemičitý, říční, různobarevná drť nebo malé přírodní kamínky.

Ještě než začnete s akvaristikou, připravte rybičkám ty nejlepší podmínky. Podle toho, kolik si chcete pořídit rybiček, musí být akvárium velké. Velmi důležité je také umístění akvária. Mělo by být na optimálním světle - nikdy ne na přímém slunci nebo v potemnělé místnosti. Ještě před pořízením rybiček si kupte také vhodné krmivo.

Pokračovat

Mohlo by se vám líbit...


Načítám

V této kategorii momentálně nejsou žádné produkty

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám