Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Doplňky stravy » Alternativní doplňky stravy » Ajurvédské doplňky stravy

Ajurvédské doplňky stravy

Ájurvédské doplňky stravy jsou bylinné koncentráty, které se liší výraznějším účinkem oproti běžným bylinným směsím. Ajurvéda a ajurvédská medicína má svůj původ v Indii a je známa po celá staletí. Je založena na přesvědčení, že tělo, mysl a duch musí být v rovnováze. Využívá bylinky, které napomáhají udržovat naše fyzické a duševní zdraví. Ajurvédské bylinné směsi a čaje vycházení z energií bylin, které podporují naše tělesné projevy. Ajurvédské bylinky jsou silně činné a směsi bylin jsou sestaveny tak, aby společně počovaly o naše zdraví.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Ajurvédské doplňky stravy - detailní popis

Na Lékárna.cz si můžete vybrat různé ajurvédské přípravky

  • Ájurvédské doplňky na paměť - obsahují často složku Bacopa monnierii (bakopa Monierova), která se vyrábí jako známý výtažek zvaný Brahmi. Má svíravou a nahořklou chuť, je chladivý a bystří intelekt.

  • Ájurvédské doplňky na čištění jater - Andrographis paniculata pomáhá celkovému pročištění a detoxikaciorganismu. Příznivě působí na optimální činnost jater při jejich nadměrném zatížení.

  • Ájurvédské doplňky na dobré zažívání a energi - Elettaria cardamomum přispívá k dobrému zažívání a obnovuje chuť k jídlu. Harmonizuje funkce trávicí a vylučovací soustavy.

  • Ájurvédské doplňky pro normální funkci imunity - Dobromysl obecná a jitrocel kopinatý zajišťuje normální funkci imunity, čímž podporuje obranyschopnost organismu.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám