Lékárna.cz
Hledat

Dětský pudr a zásyp MEDPHARMA

Dětský pudr a zásyp přináší úlevu vysušené, svědivé kůži, zabraňuje jejímu opruzení a zarudnutí. Zásyp účinně chrání dětskou pokožku, má zklidňující, hojivý a antiseptický účinek, působí také protizánětlivě.

MEDPHARMA Tekutý pudr NATURAL 100 g

MEDPHARMA Tekutý pudr NATURAL 100 g MEDPHARMA Tekutý pudr NATURAL 100 g

Tekutý pudr s měsíčkem lékařským chrání a zklidňuje pokožku.

Skladem více než 5 kusů

69 Kč

Dětský pudr a zásyp - detailní popis

Pokud jste si mysleli, že dětský pudr se hodí jen na to, aby udržel pokožku hladkou, suchou a svěží, pak jste opravdu podcenili jeho sílu. Zkuste ho využít k vyřešení některých problémů, které vás trápí a uvidíte, že už na něj nedáte dopustit.

V nabídce Lékárna.cz naleznete dětské pudry a zásypy

Lékárna.cz nabízí:

  • zásyp v praktické sypačce - sypátko je nutné uchovávat v naprosté čistotě, po vyprázdnění je lze použít pro náhradní náplň zásypu.
  • zásyp v sáčku - zásyp v náhradním sáčku je vhodný k ošetření a zklidnění pokožky.
  • pudr - tlumí pocity pálení a svědění při kopřivce, po neštovicích, bodnutí hmyzem apod. Přispívá k regeneraci pokožky, vytváří na ní ochranný film, snadno se roztírá. 

Doplňkové zboží

Vybírejte z pestré nabídky hraček pro nejmenší, které přispívají k rozvoji smyslového vnímání vašeho děťátka,a to již od prvního měsíce věku. Nezapomněli jsme ani další pomůcky, potřebné k péči o citlivou dětskou pokožku např. Bambusové osušky jsou pak tou nejsavější variantou v procesu osušování.

TIP!Dětský olej s azulenem je určený k ošetření a čištění jemné pokožky kojenců.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.