Podrobné informace

Oživte a zpevněte jemnou a citlivou pleť kolem vašich očí a rtů, ať může vyniknout jejich přirozená krása, která nenechá vaše okolí lhostejné.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 327160
Kód EAN: 4001638086592
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Zralá pleť je stejně krásná jako zralá žena. Ale o obojí je třeba s láskou pečovat a když je potřeba, tak i zpevňovat.

Přírodní zpevňující krém Weleda hydratuje, vyživuje a regeneruje pleť na citlivých místech kolem očí a rtů, kde je nejvíce vidět únava i ztráta elasticity.

Vaše pokožka bude opět osvěžená a pružná díky oleji z pupalky dvouleté, který společně s výtažky z pupečníku asijského a oleji ze semen plukenecie redukuje váčky a vrásky kolem očí, zjemní  a zklidní pleť okolo očí i rtů.

Jak  používat pupalkový zpevňující krém

Ráno a večer jemně vklepejte malé množství krému na čistou a odlíčenou pokožku kolem očí a rtů.

Pro zvýšení účinku můžete zpevňující krém použít v kombinaci s denním a nočním pupalkovým krémem.

Z čeho se skládá pupalkový zpevňující krém

Voda, Sezamový olej, Alkohol, Jojobový olej, Glyceridy mastných kyselin, Olej z makadamových ořechů, Karité máslo, Olej z pšeničných klíčků, Nezmýdelnitelné složky olivového oleje, Slunečnicový olej, Slunečnicový olej, Alkohol, Jojobový olej, Makadamový olej, Glyceryl stearát SE, Glycerin, Nezmýdelnitelný olivový olej, Bambucké máslo, Bílý včelí vosk, Olej semen Plukenetie, Extrakt vilínu virginského, Pupalkový olej, Extrakt z květů/listů/stonků pupečníku asijského, Extrakt kořene proskurníku lékařského, Arabská guma, Xantanová guma, Kyselina mléčná, Glyceryl kaprylát, Ester sacharózy a kyseliny laurové, voda.

Recenze zákazníka

Zpevňující krém Weleda konečně zatočil s mými váčky pod očima. Můj obličej je po něm jako z pohádky a sama se cítím hned mladší“.

O výrobcích Weleda

Firma Weleda naplňuje ve svých výrobcích své moto „V souladu s člověkem a přírodou“.  Z přírody, většinou v biokvalitě,  pochází všechny suroviny pro výrobu kosmetiky, potravinových doplňků  všech ostatních přípravků, které podporují zdravý životní styl, osobní rozvoj a obnovují zdraví člověka. Firma má vysoká ekologická měřítka nejen pro kvalitu surovin, ale i pro zachování přírodních zdrojů.

Recenze

Recenze produktu WELEDA Pupalkový zpevňující krém na kontury očí a rtů 10 ml

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Pupalkový zpevňující krém na kontury očí a rtů 10 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze