Lékárna.cz

T Care S.r.o.

Legíny jsou pro mnohé z nás v poslední době velkým módním hitem. Lesklé, latexové, riflové nebo barevné legíny určitě nechybí ani ve vašem šatníku. Chození v legínách může ovšem naší postavě přinášet i jednu nenahraditelnou službu. O tom, co konkrétně máme na mysli, se dozvíte na následujících řádcích.

Masážní legíny vyrobené ze speciální směsi vláken dopřávají pokožce odtučňovací a lymfatické masáže a pomáhají tak v boji proti celulitidě. Tyto legíny jsou vhodné k nošení při běžných denních činnostech a sportovních aktivitách v létě i v zimě. I obyčejné taneční nebo aerobní cviky či jiná další cvičení totiž zvyšují průtok krve a vhodně tak působí na problematické partie. Odstranění nevzhledné pomerančové kůže již nemusí být pouze záležitostí přístrojové lymfodrenáže.

První viditelné výsledky se začínají projevovat již po čtyřech týdnech nepřetržitého nošení. Připravili jsme pro vás širokou palet těchto masážních legín v mnoha velikostech a barvách. Jsme přesvědčeni, že účinky lymfatických mikro masáží vyvolaných jejich nošením na sobě brzy pocítíte i vy a dáte tak nadobro sbohem pomerančové kůži.

Kontaktní informace na výrobce:
Název firmy: T Care S.r.o.

U tohoto výrobce momentálně nejsou žádné produkty

Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více