Lékárna.cz

Sanoflore

Sanoflore je komplexní řadou přírodní kosmetiky poskytující přípravky pro ošetření obličeje i celého těla. Mnoho použitých přísad v kosmetice Sanoflore dokonce pochází přímo z ekologického zemědělství. Vaše tělo tak získá jistotu, že je ošetřeno vynikajícími bioprodukty plně v souladu s přírodou.

Přípravky určené k péči o pleť se postarají jak o mastnou a smíšenou pleť, tak i o pleť zralejší. Proti nedokonalostem na pleti lze využít služeb čistícího gelu, čistící masky, ale také roll-on tyčinky. Tato tyčinka může být díky svým kompaktním rozměrům stále s vámi. Několik přípravků značky Sanoflore je dále určeno pro účinnou hydrataci pleti. Pro opečovávání dalších částí těla lze využít regeneračního oleje, výživná mléka, krém na ruce a celou řadu dalších přípravků. Samozřejmostí jsou i odličovací mléka a vody pro jemné a citlivé čištění pleti.

Ani co se týče osobní hygieny, nezůstala společnost Sanoflore pozpátku. Můžete si například vybrat účinný deodorant, jehož složení opět plně respektuje všechna pravidla a zásady přírodní kosmetiky. Deodorant je díky tomu neagresivní i k citlivé pokožce a nedráždí ji. V sortimentu Sanoflore najdeme i řadu sprchových gelů a dalších přípravků pro hygienu těla.

Nesmíme zapomenout ani na bylinné čaje, které tato společnost uvádí na trh. Za všechny jmenujme například čaj pro zeštíhlení nebo čaj pro rozjasnění pleti.

Kontaktní informace na výrobce:
Název firmy: Sanoflore

U tohoto výrobce momentálně nejsou žádné produkty

Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více