Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » G » Guna, S.p.a.

Guna, S.p.a.

 • GUNA Basic 15 sáčků Doplněk stravy

  2 dny

  GUNA-BASIC je doplněk stravy, který obsahuje minerální soli, beta-karoten a rostlinné extrakty. Užívá se 1 sáček denně nalačno, nejlépe večer. Vysypte obsah sáčku do sklenice s vodou, dobře zamíchejte a vypijte. Doporučená délka užívání je 1-2 měsíce. Vhodné pro děti od 3 let. Složení: Maltodextrin, citrát horečnatý, citrát draselný, uhličitan vápenatý, extrakt z kopřivy dvoudomé (Urtica dioica), extrakt z mrkve obecné (Daucus carota) s obsahem beta-karotenu (1,8%), extrakt z meduňky lékařské (Melissa officinalis) s obsahem kyseliny rozmarinové(2%), extrakt manganatý, bambusové vlákno (Bambusae sspp.) s obsahem křemíku (90%), selenmethionín, citrát měďnatý, molybdenan amonný.

  614 Kč -3% 633 Kč

 • MD-KNEE ampulky 10x2ml Doplněk stravy

  2 dny

  Účinné látky: kolagen Arnica montana Chlorid sodný Terapeutický postup: 1 ampule týdně po dobu 10 týdnů.

  2 022 Kč

 • MD-MATRIX ampulky 10x2ml Doplněk stravy

  skladem do 24 hodin

  MD-MATRIX je zdravotnický prostředek. Účinné látky: kolagen Hamamelis virginiana Chlorid sodný Přípravek má být použit kvalifikovaným odborníkem v soukromém nebo veřejném zdravotnickém zařízení.

  2 022 Kč

 • GUNA Brain tbl.30 Doplněk stravy

  2 dny

  GUNA-BRAIN je doplněk stravy s vyváženým složením, které je bohaté především na přírodní antioxidační látky. Dospělí a děti starší 4 let užívají 1 tabletu denně, nejlépe před hlavním jídlem. Tableta se zapije sklenicí vody. Složení: N-acetylcystein, listy zeleného čaje (Camelia sínensis) s 98% obsahem polyfenolů (40% EGCG), extrakt z kořene vitánie snodárné (Withania somnifera) s 5% obsahem withanolidů, sodná sůl karboxymethyl celulózy, stearát horečnatý rostlinného původu, silikon dioxid, kyselina stearová rostlinného původu, koenzym Q10, hydroxypropylmethyl celulóza, polyvinyl polypyrrolidon, aspartát selenu, titan dioxid, chlorofylin mědi, mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý.

  634 Kč -2% 649 Kč

 • MD-LUMBAR ampulky 10x2ml Doplněk stravy

  2 dny

  2 022 Kč

 • MD-ISCHIAL ampulky 10 x 2 ml

  2 dny

  MD-ISCHIAL je zdravotnický prostředek, který pomáhá zlepšit pohyblivost páteře v oblasti dolní části zad zpomalením fyziologické degenerace obratlů a přidružených tkání. Přípravek má být použit kvalifikovaným odborníkem v soukromém nebo veřejném zdravotnickém zařízení s cílem: Zlepšit pohyblivost dolních končetin. Pomoci uvolnit svaly dolních končetin Pomoci posílit svalovou tkáň. Zmírnit bolest při zahájení pohybu ztuhlých kloubů dolních končetin (startovací bolest) Terapeutický postup: 1 ampule týdně po dobu 10 týdnů.

  2 022 Kč

 • MD-NECK ampulky 10 x 2 ml Zdravotnický prostředek

  2 dny

  Vyvažuje poškození způsobené stárnutím, nesprávným držením těla, chronickými nemocemi nebo úrazem. Účinné látky kolagen silíca Chlorid sodný Přípravek má být použit kvalifikovaným odborníkem v soukromém nebo veřejném zdravotnickém zařízení s cílem: Pomocí uvolnit svaly. Pomoci posílit svalovou tkáň při problémech způsobených vadným držením těla. Zmírnit lokální bolest způsobenou pohybem nebo špatným držením těla. Terapeutický postup: lampule týdně podobu 10 týdnů.

  2 036 Kč

 • MD-SMALL JOINTS ampulky 10 x 2 ml

  2 dny

  Účinné látky kolagen Violae tricoloris herba Chlorid sodný Přípravek má být použit kvalifikovaným odborníkem v soukromém nebo veřejném zdravotnickém zařízení s cílem: Zlepšit pohyb malých kloubů rukou a nohou Pomocí uvolnit svaly. Pomoci posílit svalovou tkáň při obtížích ze špatného držení těla. Zmírnit lokální bolest způsobenou pohybem. Terapeutický postup: 1 ampule týdně po dobu 10 týdnů.

  2 022 Kč

 • MD-TISSUE ampulky 10x2ml Doplněk stravy

  2 dny

  Účinné látky kolagen kyselina askorbová glukonát horečnatý Dávkování: 1 ampule týdně po dobu 10týdnů.

  2 022 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám