Úvodní strana » Výrobci » B » BIOTEC ITALIA

BIOTEC ITALIA

Laboratoře BIOTEC Italia, se sídlem v britském Londýně a italské Vinceze, jsou známé jako výrobce špičkových, technologicky vždy nejmodernějších přístrojů neinvazivní estetické medicíny. Vysoká odbornost, stejně jako kvalifikovaný profesionální přístup v oblasti výzkumu a výroby, přinesl koncernu BIOTEC pevný status exklusivity u více než 2000 pracovišť medicínského, estetického kosmetického průmyslu na celém světě.

Tato inovativní linie kosmeceutik a anti-agingových přípravků pro péči o pleť i tělo vznikla spojením dermatologických a farmaceutických výzkumů a poznatků o fyziologii pokožky. Využívá čistých přírodních látek rostlinného původu „ zabalených“ do lipidové dvouvrstvy nanosomů. Tím zajišťuje přirozený transport látek na požadované místo v kůži.

Úzká spolupráce biochemiků, dermatologů i kosmetologů, s využitím nejnovějších poznatků z oboru fyziologie lidského těla a funkce kůže, přivedli laboratoře BIOTEC k vytvoření revoluční dermatokosmeceutické linie, určené speciálně k revitalizaci, omlazení všech typů pleti s paralelním působením na problematická specifika daného typu kůže.

U tohoto výrobce momentálně nejsou žádné produkty

Kontaktní informace na výrobce:
Název firmy: BIOTEC ITALIA
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka