Lékárna.cz
Hledat

SUSTENIUM

SUSTENIUM Biorytmus 3 je kompletní multivitamin s obsahem minerálů, stopových prvků adalších nutrientů, který respektuje

přirozené potřeby organismu. Unikátní 3 vrstvá tableta uvolňuje jednotlivé nutrienty v průběhu celého dne, což umožňuje organismu je efektivněji vstřebat a využít. SUSTENIUM Biorytmus 3 je nabízen ve verzi žena, žena 60+, muž a muž 60+.

SUSTENIUM Plus je rozpustný nápoj s přírodní příchutí pomeranče, obsahuje aminokyseliny a kreatin, vitaminy, minerály a stopové prvky.

SUSTENIUM Biorytmus 3

V první fázi se uvolňují vitaminy skupiny B‌ a hořčík, které přispívají k energetické rovnováze těla.

V druhé fázi se uvolňují minerály a další specifické látky připravené podle potřeb zákazníka (žena, žena 60+, muž, muž 60+), v průběhu poslední fáze pak vitaminy rozpustné v tucích (A, D, E) a dále pak vitamin C‌ a biotin (vitamin H), které oba mj. přispívají k normálním psychickým funkcím, jako jsou schopnost koncentrace, učení, paměti a‌ myšlení.

SUSTENIUM Plus

Doplněk stravy obsahuje vitamin C, hořčík a železo, přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Kreatin podpoúruje zvyšování fyzické výkonnosti při krátkodobých, vysoce intenzivních aktivitách. Hořčík a další složka SUSTENIUM Plus, vitamin B1 (thiamin), mají navíc příznivý vliv na správnou funkci nervové soustavy

Produktové řady

U této značky momentálně nejsou žádné produkty

Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.