Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Kapr 2016 - plovák

Produktová řada Apo-Ibuprofen

Katalogový výpis | Seznam

APO-IBUPROFEN 400 mg Potahované tablety 100 x 400 mg

APO-IBUPROFEN 400 mg  Potahované tablety 100 x 400 mg
Kód:95600

Naše cena:  99 Kč
Běžná cena:  145 Kč
Ušetříte:  32 %

Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen.
Dostupnost: skladem

APO-IBUPROFEN 400 mg Potahované tablety 30 x 400 mg

APO-IBUPROFEN 400 mg  Potahované tablety 30 x 400 mg
Kód:95599

Naše cena:  46 Kč
Běžná cena:  60 Kč
Ušetříte:  23 %

Působí proti zánětu, bolesti a horečce.
Dostupnost: skladem
 
Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz
Ověření legálního provozu E-shopu