Moje srdcovky

Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Novinky » Nákupní chování reagujícící na nákazu COVID-19 prozradí KoronaINDEX na Lékárna.cz

Nákupní chování reagujícící na nákazu COVID-19 prozradí KoronaINDEX na Lékárna.cz

Připravili jsme pro vás nástroj KoronaINDEX Lékárna.cz popisující trend nákupního chování, které reaguje na vývoj nákazy COVID-19. Podívejte se! 

Nástroj KoronaINDEX Lékárna.cz každý den vyhodnocuje data o nákupech specifického sortimentu (dezinfekce a antibakteriální gely, vitamíny a doplňky stravy na podporu imunity, volně prodejné léky na chřipku a bolest a zdravotnické prostředky) souvisejícího s nákazou COVID-19 a porovnává je nejvyšším jarním růstem .

Graf pak znázorňuje vývoj nákupní aktivity od konce loňského roku, kdy se o COVID-19 mluvilo jen mezi řečí, až do současnosti, kdy se jeho existence stala součástí našich životů.

Nástroj každý den aktualizujeme a jasně z něj uvidíte, jak moc jsou zákazníci vůči nákaze COVID-19 ostražití, tj. zda jejich nákupy odpovídají denní normě (zelená barva), zda se předzásobují (oranžová barva) nebo zda situaci hodnotí jako mimořádnou a tomu pak odpovídají i jejich nákupy (červená barva). Stačí přejet myší po grafu a uvidíte detailní informace.

 

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám