Lékárna.cz

Klub spáčů Lékárny.cz: Všechny barvy šumu až domů

Lékárna.cz vyhlašuje konec zívání a kruhů pod očima! Přihlaste se do našeho Klubu spáčů a během 10 měsíců vyhrajete svůj boj s nevyspalostí. Vhodné pro celou rodinu.

Po přihlášení do Klubu spáčů vám každý měsíc přijde poštou speciálně tvarovaná plechovka, která po přiložení k uchu produkuje šum příslušné barvy. Bílý a šedý šum se výborně osvědčil pro své uspávací schopnosti. My jsme úspěšně otestovali i ostatní barvy. Šum je domácí provenience, produkujeme ho sami v našem chrudimském skladu. Součástí balíčku jsou i další doplňky pro dobrý spánek a poukazy na profesionální uspávání dětí.

Kdo šumí, ten umí

Bílý šum z našeho skladu (30min ukázka zde) proměřili vědci ze spánkové laboratoře. Když se po 12 hodinách vzbudili, museli konstatovat, že náš šum uspává výrazně lépe než šumy jiných českých e-shopů. “Změnami pozic palet, obsazenosti regálů a expedičních buněk se nám podařilo postupně vyvolat šum ve všech barvách duhy. Můžeme tak našim zákazníkům nabídnout nejen vysoce kvalitní bílý šum, ale i méně známé šumy, jako je růžový, modrý nebo purpurový,” říká s hrdostí šéf logistiky Libor Pešek.

Po přihlášení do Klubu spáčů jako první obdržíte plechovku s Bílým šumem. Balíček dále obsahuje:

Čtení příbalových letáků

Autorita, erudice a laskavost v hlasech našich on-line lékárníků působí nejen na dospělé, ale překvapivě i na malé neposedy. Naše zkušenosti ukazují, že 73 % dětí ve věku do 6 let usne dříve, než se dozvědí o vlivu léčiva na řízení dopravních prostředků. Méně časté nežádoucí účinky si už nevyposlechne ani ta nejčipernější drobotina. Vyčerpaní dospělí obvykle usínají už při popisu obsahu balení.

Pohádkové centrum

Po 17. hodině střídá naše “denní” operátorky v zákaznickém centru tzv. flanelová směna - jejich pracovním úborem jsou totiž teplá kostkovaná pyžama. Ze skříní vyndají pohádkové knížky, plyšové medvídky, polštáře a deky, podle připraveného harmonogramu obvolávají zákazníky a jejich dětem na hlasitý odposlech čtou pohádky s lékárenskou tematikou.

V dubnu jsou na výběr tyto pohádky:

  • Jak šla bakterie do světa
  • Jak prasátko Pepa dostalo rýmu
  • Krteček a jarní alergie
  • Proč mašinka Tomáš přestala kouřit

Přihláška do Klubu spáčů

Staňte se součástí komunity vyspalých. První 3 měsíce členství, tedy bílý, růžový a hnědý šum, jsou ZDARMA. Následně si určíte členský příspěvek sami podle toho, kolik spánku navíc vám členství přineslo. A to se vyplatí!

Vstoupit do Klubu spáčů

Bonus: Ranní ptáče budí spáče

Pod heslem “Zdravý spánek do každé rodiny” jsme se rozhodli napravit nezdravé spánkové vzorce široké veřejnosti, i za hranicemi Klubu spáčů. Odborníci se shodují, že největšími spánkovými nešvary je pozdní ukládání se ke spánku a ranní odkládání budíku (tzv. snooze). V nové mobilní aplikaci Lékárny.cz jsme proto plošně aktivovali funkci “Ranní ptáče”, která vzbudí celou rodinu v náhodný čas mezi 5. a 6. hodinou ranní. Hlasitý alarm není možné odložit a jedinou možností, jak jej umlčet, je bezchybným zadáním kódu HYPOALERGENNÍ FLUID. “Od novinky si slibujeme velký nárůst popularity naší aplikace,” dodává Roman Smíšek, který je v Lékárně.cz za její rozvoj odpovědný.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.