Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » N » NAT nice & true

NAT nice & true

Evropská značka NAT nice & true se zaměřuje na zdraví šetrné produkty pro dámskou intimní péči. Nice to your body, And True to your style!  Dobré pro vaše tělo, věrné vašemu stylu! Dámská hygiena NAT nice & true je perfektní kombinací přírodní péče a moderního evropského způsobu života.

Spolehlivá, zdraví šetrná a vysoce funkční dámská hygiena. Vyniká přidáním přírodní bavlny, díky které jsou vložky velmi jemné a měkké. Jsou hypoalergenní, dermatologicky testované a plně respektující ženské tělo a potřeby.

Tampóny jsou vyrobeny z ekologické 100% organické bavlny s certifikací. Vložky NAT nice & true stojí na pomezí mezi ekologickými a konvenčními výrobky. Ačkoli nejsou zcela EKO, představují šetrnější volbu v porovnání s klasickými dámskými potřebami. Dermatologicky testované vložky NAT nice & true jsou obohacené o přírodní bavlnu, která jim propůjčuje skvělou funkčnost a jemnost na dotek. 

Dámské hygienické potřeby NAT nice & true neobsahují nežádoucí látky jako např. mléka, parfémy, jsou hypoalergenní, spolehlivé a pro ženy představují skvělý způsob, jak prožít menstruaci v pohodlí a bez starosti. Netestováno na zvířatech.

NAT nice & true

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám