Lékárna.cz

MENALIND

Značka Menalind spadá pod společnost Hartmann-Rico a. s., která patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v ČR. Produktová řada Menalind nabízí produkty k péči o suchou, namáhanou i atopickou kůži.

Menalind Profesional nabízí produkty pro čištění, ochranu a péči o suchou a zralou pokožku. Jsou to například čistící pěny, tekutá mýdla, přísady do koupele, ochranné krémy na pokožku, tělová mléka či ošetřujicí oleje na tělo. Péči o suchou a atopickou pokožku zajišťuje řada Menalind Derm, která je zastoupena těmito výrobky: sprchové emulze, sprchové oleje, ošetřujicí krémy či mléka.

I na našich stránkách naleznete výrobky Menalidn Profesional. Vyzkoušet můžete čistící pěnu, ochranný krém, olej či mléko. Myslíme i na péči o velmi suchou a atopickou pokožku, proto zde jsou k dostání výrobky Menalind Derm. Zakoupit lze ošetřující krém, mléko, sprchovou emulzi, sprchový olej.

U této značky momentálně nejsou žádné produkty

Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.