Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » M » MENALIND

MENALIND

Produktové řady: Menalind Professional
Cena (Kč):

Druh zboží

Klíčová vlastnost

Určeno na

Jednotkové množství

Produkty této značky

Značka Menalind spadá pod společnost Hartmann-Rico a. s., která patří mezi nejvýznamnější výrobce a distributory zdravotnických prostředků a hygienických výrobků v ČR. Produktová řada Menalind nabízí produkty k péči o suchou, namáhanou i atopickou kůži.

Menalind Profesional nabízí produkty pro čištění, ochranu a péči o suchou a zralou pokožku. Jsou to například čistící pěny, tekutá mýdla, přísady do koupele, ochranné krémy na pokožku, tělová mléka či ošetřujicí oleje na tělo. Péči o suchou a atopickou pokožku zajišťuje řada Menalind Derm, která je zastoupena těmito výrobky: sprchové emulze, sprchové oleje, ošetřujicí krémy či mléka.

I na našich stránkách naleznete výrobky Menalidn Profesional. Vyzkoušet můžete čistící pěnu, ochranný krém, olej či mléko. Myslíme i na péči o velmi suchou a atopickou pokožku, proto zde jsou k dostání výrobky Menalind Derm. Zakoupit lze ošetřující krém, mléko, sprchovou emulzi, sprchový olej.

Více informací

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám