Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » J » JOJO

JOJO

 • JOJO Vexta 80 g

  2 dny

  Pěnové želé s ovocnými příchutěmi Balení obsahuje 6 porcí. Porce by měla být upravena pro děti různých věkových kategorií. Složení Cukr, glukózový sirup, pitná voda, želatina, kyselina (kyselina citronová), aromata (jablko, višeň, pomeranč, citrón), lešticí směs (rostlinné tuky: palmojádrový, kokosový; lešticí látka: karnaubský vosk), přírodní barviva (paprikový extrakt, karoteny), rostlinné koncentráty (mrkev, ibišek)

  19 Kč -14% 22 Kč

 • JOJO Mixle Pixle 170 g

  2 dny

  Značka JOJO vnímá zájem spotřebitelů o vyváženou stravu a životní styl a vychází mu vstříc. Společnost Nestlé uskutečnila v období let 2007 – 2010 dobrovolně přechod svého portfolia nečokoládových cukrovinek od umělých barviv výhradně k barvivům přírodního původu. Změna se týkala celé výrobkové řady JOJO. V současné době používáme pro dodání barvy našim želé bonbonům i extrakty nebo koncentráty z rostlin, zeleniny a ovoce. Jedná se přímo o části rostlin, ovoce a zeleniny, které dodávají barvu našim cukrovinkám. Na obalech našich výrobků najdete pod sloganem „barveno přírodou“. Každý sáček je originál! Bonbóny obsahují ovocné šťávy, přírodní barviva a přírodní aromata.

  32 Kč -6% 34 Kč

 • JOJO Delfínci 80 g

  JOJO Delfínci 80 g

  Akce

  2 dny

  Značka JOJO vnímá zájem spotřebitelů o vyváženou stravu a životní styl a vychází mu vstříc. Společnost Nestlé uskutečnila v období let 2007 – 2010 dobrovolně přechod svého portfolia nečokoládových cukrovinek od umělých barviv výhradně k barvivům přírodního původu. Změna se týkala celé výrobkové řady JOJO. V současné době používáme pro dodání barvy našim želé bonbonům i extrakty nebo koncentráty z rostlin, zeleniny a ovoce. Jedná se přímo o části rostlin, ovoce a zeleniny, které dodávají barvu našim cukrovinkám. Na obalech našich výrobků najdete pod sloganem „barveno přírodou“.

  19 Kč -21% 24 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám