Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » H » HELIOS

HELIOS

 • TIP LINE Osvěžující sprej do bot 150 ml

  2 dny

  Deodorant do obuvi neutralizuje nepříjemný zápach. Obsahuje složku s antibakteriálními účinky. Chladí a osvěžuje. Dlouhotrvající efekt.

  42 Kč -14% 49 Kč

 • TIP LINE antiperspirant deo spray na nohy 150 ml

  TIP LINE antiperspirant deo spray na nohy 150 ml

  Akce

  2 dny

  Zajistí dlouhodobě svěží pocit. Použití Ze vzdálenosti cca 15 cm nastříkejte rovnoměrně na nohy a nechte uschnout. Pravidelné používání chrání před pocením a zápachem nohou. S praktickým rozprašovačem, který lze použít i v obrácené poloze. Dermatologicky testováno.

  42 Kč -19% 52 Kč

 • HELIOS Herb samoopalovací mléko 200 ml

  2 dny

  Samoopalovací mléko s ořechovým extraktem,umožňuje získat opálený vzhled pokožky po celý rok i bez slunce. Beta karoten a panthenol pokožku osvěžují a podporují její regeneraci. Vhodné pro všechny typy pleti.Ke zhnědnutí pokožky dochází po několika hodinách - podle typu pokožky. Důležité pokyny k používíní: Nanášejte na pokožku rovnoměrně a důkladně rozetřete. Aplikaci pravidelně opakujte každý den, dokud nedocílíte požadovaného odstínu. Chraňte oči  a vlasy.

  66 Kč -13% 76 Kč

 • HELIOS Herb mléko na opalování 200 ml OF 50

  HELIOS Herb mléko na opalování 200 ml OF 50

  Akce

  2 dny

  Mléko na opalování s ochranným faktorem,chrání pokožku před škodlivým UVA i UVB zářením,prodlužuje dobu pobytu na slunci až padesátkrát. Obsahuje výtažek z listu černého rybízu,který zabraňuje poškození kolagenových vláken a B Karoten. Obsahuje SUNSPHERES,který výrazně zvyšuje účinnost UV filtrů a snižuje riziko podráždění kůže,dobře se vstřebává.

  149 Kč -19% 184 Kč

 • HELIOS Herb krém na opalování 75 ml OF 20

  HELIOS Herb krém na opalování 75 ml OF 20

  Akce

  2 dny

  Krém na opalování s ochranným faktorem,chrání pokožku před škodlivým UVA i UVB zářením, prodlužuje dobu pobytu na slunci až dvacetkrát. Dobře se vstřebává. Přípravek má nižší dráždivost pokožky a zvýšenou fotostabilitu - jejich účinnost se pobytem na slunci nesnižuje. Recepturními úpravami zvyšuje odolnost přípravků proti smytí při koupání, zvláště u opalovacích přípravků pro děti. Naneste na suchou pokožku 30 minut před opalováním a opakovaně před každým koupáním. Pro dosažení uvedené ochrany je třeba nanést odpovídající množství (cca 6 čajových lžiček na tělo dospělé osoby).

  76 Kč -19% 94 Kč

 • HELIOS Herb spray na opalování 200 ml OF 25

  HELIOS Herb spray na opalování 200 ml OF 25

  Akce

  2 dny

  Při výrobě tohoto spreje byly použity poslední novinky v oblasti ochrany před UV zářením. Opalovací přípravky mají nižší dráždivost pokožky a zvýšenou fotostabilitu - jejich účinnost se pobytem na slunci nesnižuje.

  112 Kč -18% 136 Kč

 • HELIOS Herb mléko po opalování 400 ml

  HELIOS Herb mléko po opalování 400 ml

  Akce

  2 dny

  Emulze s vysokým obsahem aloe vera a panthenolu pokožku po oplálení zklidňuje a hydratuje. Extrak z aloe napomáhá k udržení přirozené rovnováhy vlhkosti pokožce.   Důležité pokyny k používání: Naneste na pokožku po každém pobytu na slunci a lehce rozetřete. Aplikaci opakujte, pokud není pokožka dostatečně hydratovaná a vláčná. Mléko lze používat k hydrataci pokožky celoročně.

  74 Kč -20% 92 Kč

 • HELIOS Herb mléko na opalování 200 ml OF 20

  HELIOS Herb mléko na opalování 200 ml OF 20

  Akce

  2 dny

  Mléko na opalování s ochranným faktorem,chrání pokožku před škodlivým UVA i UVB zářením,prodlužuje dobu pobytu na slunci až dvacetkrát. Obsahuje výtažek z listu černého rybízu,který zabraňuje poškození kolagenových vláken a B Karoten. Obsahuje SUNSPHERES,který výrazně zvyšuje účinnost UV filtrů a snižuje riziko podráždění kůže,dobře se vstřebává.

  96 Kč -21% 122 Kč

 • HELIOS Herb mléko na opalování 200 ml OF 25

  HELIOS Herb mléko na opalování 200 ml OF 25

  Akce

  2 dny

  Mléko na opalování s ochranným faktorem,chrání pokožku před škodlivým UVA i UVB zářením,prodlužuje dobu pobytu na slunci až pětadvacetkrát. Obsahuje výtažek z listu černého rybízu,který zabraňuje poškození kolagenových vláken a B Karoten. Obsahuje SUNSPHERES,který výrazně zvyšuje účinnost UV filtrů a snižuje riziko podráždění kůže,dobře se vstřebává.

  106 Kč -26% 144 Kč

 • HELIOS Herb spray na opalování 200 ml OF 15

  HELIOS Herb spray na opalování 200 ml OF 15

  Akce

  2 dny

  Při výrobě tohoto spreje byly použity poslední novinky v oblasti ochrany před UV zářením. Opalovací přípravky mají nižší dráždivost pokožky a zvýšenou fotostabilitu - jejich účinnost se pobytem na slunci nesnižuje.

  102 Kč -22% 130 Kč

 • HELIOS Herb mezizubní kartáčky 0,6 mm 8 kusů

  HELIOS Herb mezizubní kartáčky 0,6 mm 8 kusů

  Akce

  2 dny

  Mezizubní kartáček pro jednoduché, bezpečné a efektivní čištění mezizubních a špatně dostupných prostorů. Účinně odstraňuje plak z hlubších míst, jako jsou zubní můstky a ortodontické přípravky. Balení obsahuje 8 kusů.  

  89 Kč -40% 149 Kč

 • HELIOS Herb dětský spray na opalování 200 ml OF 20

  HELIOS Herb dětský spray na opalování 200 ml OF 20

  Akce

  2 dny

  Spray na opalování s ochranným faktorem,speciálně pro děti,chrání pokožku před škodlivým UVA i UVB zářením. Prodlužuje dobu pobytu na slunci až dvacetkrát Obsahuje výtažek z listu černého rybízu,který zabraňuje poškození kolagenových vláken a B Karoten. Obsahuje SUNSPHERES,který výrazně zvyšuje účinnost UV filtrů a snižuje riziko podráždění kůže,dobře se vstřebává.

  112 Kč -25% 149 Kč

 • Helios herb spray po opalování, 200ml

  Helios herb spray po opalování, 200ml

  Akce

  2 dny

  Rostlinné výtažky z Aloe Vera, pravého čaje a panthenol regenerují pokožku po opalování a podporují její mladiství vzhled. Obsah hydratační složky udržuje rovnovážný stav vlhkosti pokožky. Podporuje opálený vzhled pokožky.

  64 Kč -22% 82 Kč

 • Helios herb mléko na opalování OF 6, 200 ml

  Helios herb mléko na opalování OF 6, 200 ml

  Akce

  2 dny

  Zajišťuje vysokou ochranu pokožky před škodlivými vlivy slunečního záření (v oblasti UVA a UVB).Vhodná kombinace UV filtrů s vysokým obsahem minerálních filtrů spolu s vitamínem E, D-panthenolem a allantoinem bezpečně chrání pokožku před spálením a poškozením kožních buněk a zároveň je k pokožce velmi šetrná, hydratuje ji a minimalizuje riziko vzniku slunečních alergií. Dermatologicky testováno a schváleno.

  59 Kč -20% 74 Kč

 • Helios herb olej OF6 150 ml

  Helios herb olej OF6 150 ml

  Akce

  2 dny

  Chrání pokožku před škodlivými UVA i UVB zářením. Ochranný faktor 6 je nízká ochrana.

  62 Kč -24% 82 Kč

 • HELIOS Herb spray na opalování OF6 200 ml

  HELIOS Herb spray na opalování OF6 200 ml

  Akce

  2 dny

  Při výrobě tohoto spreje byly použity poslední novinky v oblasti ochrany před UV zářením. Opalovací přípravky mají nižší dráždivost pokožky a zvýšenou fotostabilitu - jejich účinnost se pobytem na slunci nesnižuje. Balení obsahuje 200 ml.

  64 Kč -28% 89 Kč

 • HELIOS Herb dětské mléko na opalování 200 ml OF 20

  HELIOS Herb dětské mléko na opalování 200 ml OF 20

  Akce

  2 dny

  Zajišťuje vysokou ochranu dětské pokožky před škodlivými vlivy slunečního záření (v oblasti UVA a UVB).Vhodná kombinace UV filtrů s vysokým obsahem minerálních filtrů spolu s vitamínem E, D-panthenolem a allantoinem bezpečně chrání dětskou pokožku před spálením a poškozením kožních buněk a zároveň je k pokožce velmi šetrná, hydratuje ji a minimalizuje riziko vzniku slunečních alergií. Dermatologicky testováno a schváleno.

  94 Kč -36% 146 Kč

 • HELIOS Herb mléko na opalování OF 15 200 ml

  HELIOS Herb mléko na opalování OF 15 200 ml

  Akce

  2 dny

  Mléko na opalování s ochranným faktorem,chrání pokožku před škodlivým UVA i UVB zářením,prodlužuje dobu pobytu na slunci až patnáckrát. Obsahuje výtažek z listu černého rybízu,který zabraňuje poškození kolagenových vláken a B Karoten. Obsahuje SUNSPHERES,který výrazně zvyšuje účinnost UV filtrů a snižuje riziko podráždění kůže,dobře se vstřebává.

  89 Kč -21% 112 Kč

 • Helios herb spray na opalování OF 10, 200ml

  2 dny

  Při výrobě tohoto spreje byly použity poslední novinky v oblasti ochrany před UV zářením. Opalovací přípravky mají nižší dráždivost pokožky a zvýšenou fotostabilitu - jejich účinnost se pobytem na slunci nesnižuje.

  84 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám