Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » H » HELIOS

HELIOS

Cena (Kč):

Druh zboží

Klíčová vlastnost

Určeno na

Ochranný faktor

Jednotkové množství

Určeno pro

Produkty této značky

 • HELIOS Herb mezizubní kartáčky 0,6 mm 8 kusů

  HELIOS Herb mezizubní kartáčky 0,6 mm 8 kusů

  Akce

  3 dny

  Mezizubní kartáček pro jednoduché, bezpečné a efektivní čištění mezizubních a špatně dostupných prostorů. Účinně odstraňuje plak z hlubších míst, jako jsou zubní můstky a ortodontické přípravky. Balení obsahuje 8 kusů.  

  89 Kč -40% 149 Kč

 • Helios herb spray na opalování OF 10, 200ml

  3 dny

  Při výrobě tohoto spreje byly použity poslední novinky v oblasti ochrany před UV zářením. Opalovací přípravky mají nižší dráždivost pokožky a zvýšenou fotostabilitu - jejich účinnost se pobytem na slunci nesnižuje.

  84 Kč

 • Helios-Herb krém s mandlovým olejem 100 ml

  Helios-Herb krém s mandlovým olejem 100 ml

  Akce

  3 dny

  Mandlový olej má v kosmetickým přípravcích dlouhou tradici. Kosmetické krémy s mandlovým olejem udržují pleť vláčnou a jemnou a jsou pokožkou velmi dobře snášeny.

  32 Kč -50% 64 Kč

 • HELIOS Herb mléko na opalování OF 15 200 ml

  HELIOS Herb mléko na opalování OF 15 200 ml

  Akce

  3 dny

  Mléko na opalování s ochranným faktorem,chrání pokožku před škodlivým UVA i UVB zářením,prodlužuje dobu pobytu na slunci až patnáckrát. Obsahuje výtažek z listu černého rybízu,který zabraňuje poškození kolagenových vláken a B Karoten. Obsahuje SUNSPHERES,který výrazně zvyšuje účinnost UV filtrů a snižuje riziko podráždění kůže,dobře se vstřebává.

  89 Kč -21% 112 Kč

 • HELIOS Herb spray na opalování 200 ml OF 15

  HELIOS Herb spray na opalování 200 ml OF 15

  Akce

  3 dny

  Při výrobě tohoto spreje byly použity poslední novinky v oblasti ochrany před UV zářením. Opalovací přípravky mají nižší dráždivost pokožky a zvýšenou fotostabilitu - jejich účinnost se pobytem na slunci nesnižuje.

  102 Kč -22% 130 Kč

 • TIP LINE antiperspirant deo spray na nohy 150 ml

  TIP LINE antiperspirant deo spray na nohy 150 ml

  Akce

  3 dny

  Zajistí dlouhodobě svěží pocit. Použití Ze vzdálenosti cca 15 cm nastříkejte rovnoměrně na nohy a nechte uschnout. Pravidelné používání chrání před pocením a zápachem nohou. S praktickým rozprašovačem, který lze použít i v obrácené poloze. Dermatologicky testováno.

  42 Kč -19% 52 Kč

 • TIP LINE Osvěžující sprej do bot 150 ml

  3 dny

  Deodorant do obuvi neutralizuje nepříjemný zápach. Obsahuje složku s antibakteriálními účinky. Chladí a osvěžuje. Dlouhotrvající efekt.

  42 Kč -14% 49 Kč

 • Helios herb olej OF6 150 ml

  Helios herb olej OF6 150 ml

  Akce

  3 dny

  Chrání pokožku před škodlivými UVA i UVB zářením. Ochranný faktor 6 je nízká ochrana.

  62 Kč -24% 82 Kč

 • HELIOS Herb dětský spray na opalování 200 ml OF 20

  HELIOS Herb dětský spray na opalování 200 ml OF 20

  Akce

  3 dny

  Spray na opalování s ochranným faktorem,speciálně pro děti,chrání pokožku před škodlivým UVA i UVB zářením. Prodlužuje dobu pobytu na slunci až dvacetkrát Obsahuje výtažek z listu černého rybízu,který zabraňuje poškození kolagenových vláken a B Karoten. Obsahuje SUNSPHERES,který výrazně zvyšuje účinnost UV filtrů a snižuje riziko podráždění kůže,dobře se vstřebává.

  112 Kč -25% 149 Kč

 • HELIOS Herb mléko na opalování 200 ml OF 20

  HELIOS Herb mléko na opalování 200 ml OF 20

  Akce

  3 dny

  Mléko na opalování s ochranným faktorem,chrání pokožku před škodlivým UVA i UVB zářením,prodlužuje dobu pobytu na slunci až dvacetkrát. Obsahuje výtažek z listu černého rybízu,který zabraňuje poškození kolagenových vláken a B Karoten. Obsahuje SUNSPHERES,který výrazně zvyšuje účinnost UV filtrů a snižuje riziko podráždění kůže,dobře se vstřebává.

  99 Kč -19% 122 Kč

 • HELIOS Herb dětské mléko na opalování 200 ml OF 20

  HELIOS Herb dětské mléko na opalování 200 ml OF 20

  Akce

  3 dny

  Zajišťuje vysokou ochranu dětské pokožky před škodlivými vlivy slunečního záření (v oblasti UVA a UVB).Vhodná kombinace UV filtrů s vysokým obsahem minerálních filtrů spolu s vitamínem E, D-panthenolem a allantoinem bezpečně chrání dětskou pokožku před spálením a poškozením kožních buněk a zároveň je k pokožce velmi šetrná, hydratuje ji a minimalizuje riziko vzniku slunečních alergií. Dermatologicky testováno a schváleno.

  94 Kč -36% 146 Kč

 • HELIOS Herb krém na opalování 75 ml OF 20

  HELIOS Herb krém na opalování 75 ml OF 20

  Akce

  3 dny

  Krém na opalování s ochranným faktorem,chrání pokožku před škodlivým UVA i UVB zářením, prodlužuje dobu pobytu na slunci až dvacetkrát. Dobře se vstřebává. Přípravek má nižší dráždivost pokožky a zvýšenou fotostabilitu - jejich účinnost se pobytem na slunci nesnižuje. Recepturními úpravami zvyšuje odolnost přípravků proti smytí při koupání, zvláště u opalovacích přípravků pro děti. Naneste na suchou pokožku 30 minut před opalováním a opakovaně před každým koupáním. Pro dosažení uvedené ochrany je třeba nanést odpovídající množství (cca 6 čajových lžiček na tělo dospělé osoby).

  76 Kč -19% 94 Kč

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám