Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » H » HARTMANN-RICO

HARTMANN-RICO

Společnost Hartmann Rico a.s. je především zaměřena na výrobu a vývoj výrobků určených k ošetřovatelské péči o pacienty. Co vše se skrývá pod tímto označením a jaké konkrétní výrobky firma Hartmann Rico na trh dodává? Na tyto otázky vám rádi v následujícím textu odpovíme.

Pro přehlednost lze výrobky rozdělit do čtyř základních kategorií. Nejprve si povězme o výrobcích určených k péči o nejrůznější druhy ran. V sortimentu společnosti Hartmann Rico naleznete kvalitní obinadla nejrůznějších typů, krytí poraněných míst pokožky, široký sortiment náplastí pro lékaře i neodbornou veřejnost, ale i klasické sádrové nebo modernější syntetické obvazy. Pro neúrazovou péči bylo vyvinuto další množství výrobků zahrnujících inkontinenční pomůcky, menstruační vložky Ria a dětské pleny Fixies. V produktové řadě Fixies pochopitelně naleznete kromě dětských plen také další výrobky určené pro hygienické ošetření pokožky vašeho miminka.

Produktová řada Menalind byla speciálně vyvinuta tak, aby svým složením co nejvíce odpovídala potřebám suché a atopické pokožky. V sortimentu řady Menalind naleznete komplexní program péče právě o tento typ pokožky. Tyto produkty jsou doplněny další produktovou řadou Bel, které zahrnuje vatové výrobky primárně určené k čistění pleti a pokožky. Na tomto místě se sluší uvést, že společnost Hartmann Rico a.s. stojí i za výrobou kvalitních teploměrů a tlakoměrů.

A poslední, ovšem určitě ne opomíjenou kategorií, jsou dezinfekční prostředky začleněné pod značku Bode. V této řadě je k dispozici sortiment pro komplexní hygienickou dezinfekci od ošetření rukou až po dezinfekci velkých ploch a nejrůznějších povrchů.

Značka:
Všechny
  • MOLICARE Fixpants Elastické fixační kalhotky L 5 kusů

    skladem

    Fixační kalhotky jsou vyrobeny z jemného a elastického materiálu, který nedráždí pokožku a je pohodlný při nošení. Kalhotky se oblékají stejně jako klasické spodní prádlo a lze je používat opakovaně. Mohou se prát v pračce při 60 °C, minimálně 50× bez ztráty svých vlastností a elasticity. Kalhotky MoliCare Premium Fixpants poskytují spolehlivou fixaci pro větší vložky či vložné pleny. Umožňují snadnou, bezpečnou a hygienickou fixaci inkontinečních vložek a vložných plen a jsou proto vhodné pro ležící i mobilní pacienty. Použití produktu Kalhotky natáhněte na tělo místo spodního prádla a umístěte do nich inkontinenční vložku nebo vložnou plenu tak, aby byla na těle dobře zafixována. V případě potřeby lze kalhotky opakovaně prát při teplotách do 60ºC. Dále by Vás mohlo zajímat, že jako inkontinece moči se označuje samovolný únik moči z močové trubice, který člověk nedokáže regulovat. Tyto obtíže postihují muže, ženy i děti v jakémkoli věku a v různé míře, od lehkého až po těžký únik moči. Při péči o inkontinentní pacienty je důležité věnovat pozornost také pokožce intimních paartií. Velikost L je určena pro obvod boků 80 - 120 cm. Určeny pro I. a II. stupeň inkontinence. Balení obsahuje 5 kusů.

    179 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám