Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » G » GELITASPON

GELITASPON

 • GelitaSpon Standard GS-010 80x50x10mm 10ks

  skladem do 24 hodin

  Užití Přípravky GelitaSpon jsou vyrobeny z farmaceutické želatiny. Farmaceutická želatina má vynikající hemostatické vlastnosti, je úplně beze zbytku vstřebána a nedochází k jejímu opouzdřování. Želatinová houba GelitaSpon je 100% bezpečná, odpovídá standardům USP a IS010993, pohlcuje až 50-násobek své hmotností a poskytuje zástavu krvácení do 2 minut. Je kompatibilní se všemi léky a lze ji použít v kombinaci s antibiotiky, trombinem a chemoterapeutíckými přípravky. Je nealergizující, bez cholesterolu a konzervačních látek a pH neutrální. Přípravky GelitaSpon jsou k dispozici v různých provedeních, což poskytuje lékaři možnost aplikace podle jeho individuálních potřeb. K rychlé zástavě krvácení při/v: odontologii, chirurgii ORL, chirurgii hrudníku, cévní chirurgii, ortopedické chirurgii, neurochirurgii, všeobecné chirurgii, urologii, stomatologii. Dávkování Dle potřeby. Kontraindikace Nejsou známy.

  776 Kč -13% 891 Kč

 • GelitaSpon Dental GS-310 10x10x10mm 50ks

  2 dny

  Užití K rychlé zástavě krvácení při/v: Extrakci zubů Operaci kostí a měkkých tkání v ústech Dávkování Dle návodu. Kontraindikace Nejsou známy. Vedlejší příznaky Nejsou známy. Fakta "Přípravky GelitaSpon jsou vyrobeny z farmaceutické želatiny. Farmaceutická želatina má vynikající hemostatické vlastnosti, je úplně beze zbytku vstřebána a nedocází k jejímu opouzdřováni.Zelatinová houba GelitaSponje 100% bezpečná, odpovídá sandardům USP a ISO 10993, pohlcuje až 50-násobek své hmotnosti a poskytuje zástavu krvácení do 2 minut. Je kompatibilní se všemi léky a lze ji použít v kombinaci s antibiotiky, trombinem a chemoterapeutickými přípravky. Je nealergizující, bez cholesterolu a konzervačních látek a pH neutrální. Přípravky GelitaSpon jsou k dispozicí v různých provedeních, což poskytuje lékaři možnost aplikace podle jeho individuálních potřeb. Gelitacel Je oxidovaná zcela resorbovatelná celulózová hemostatická gáza vyrobená z balvny nejvyššího stupně kvality alfa, určená k zástavě kapilárního a venózního krvácení při všech druzích chirurgických výkonů. Jedná se o přípravek nové generace. Jaké jsou její výhody: Hemostáza nastupuje během 2 minut Je úplně resorobvatelná během 96 hodin. Nezanechává rezidua a následně minimalizuje riziko opouzdření. to je zvlášť důležité pň radiologickém sledování v onkologii pro zabránění varování falešných nádorů"" atím reoperacím. Vzhledem k měkkému povrchu gázy optimálně přiléhá na aplikované místo. Čímž dochází k hemostáze. Je hypoalergenní- nevyvolává žádné imunitní reakce organismu. Nízké pM inhibuje růst a množení aerobních a anareobních bakterií. Neobsahuje viskózu a její struktura pletení umožňuje jednoduchou pasáž při endoskopických procedurách. Snadná manipulace bez trhání nebo drolení saturovaných gáz. Tkanina se pň stříhání nebo šití netřepí. Při laparoskopii se nestáčí z nástroje.

  652 Kč -5% 689 Kč

 • GelitaSpon Tampon GS-210 80xprům.30mm 5ks

  2 dny

  Užití Přípravky GelitaSpon jsou vyrobeny z farmaceutické želatiny. Farmaceutická želatina má vynikající hemostatické vlastnosti, je úplně beze zbytku vstřebána a nedochází k jejímu opouzdřování. Želatinová houba GelitaSpon je 100% bezpečná, odpovídá standardům USP a IS010993, pohlcuje až 50-násobek své hmotností a poskytuje zástavu krvácení do 2 minut. Je kompatibilní se všemi léky a lze ji použít v kombinaci s antibiotiky, trombinem a chemoterapeutickými přípravky. Je nealergizující, bez cholesterolu a konzervačních látek a pH neutrální. Přípravky GelitaSpon jsou k dispozici v různých provedeních, což poskytuje lékaň možnost aplikace podle jeho individuálních potřeb. K rychlé zástavě krvácení při/v: operaci hemeroidů, anální píštěle a ragád kyretáži hysterektomii ORL chirurgii Dávkování Dle potřeby. Kontraindikace Nejsou známy.

  652 Kč -12% 739 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám