Úvodní strana Domácnost a zvířata Domácí elektrospotřebiče Vysavače Příslušenství k vysavačům Filtry do vysavače

Filtry do vysavače

Filtr je nepostradatelnou součástí každého vysavače. Běžné domácí vysavače fungují totiž tak, že vzduch vlastně filtrují – nasají ho, zbaví prachu a nečistot a vypustí zpět do místnosti. Proto je velmi důležité, aby byl filtr ve vysavači kvalitní a dokázal zachytit i ty nejmenší částice prachu, popřípadě roztoče. Mezi nejspolehlivější filtry do vysavače patří HEPA filtry.

V této kategorii doporučujeme


Načítám

Filtry do vysavače - detailní popis

Co je HEPA filtr?

HEPA filtry patří mezi ty nejkvalitnější filtry, které si do svého vysavače můžete pořídit. Jsou vyrobené z několikrát přeloženého skelného mikrovlákna, aby jimi prošel pouze vzduch bez jakýchkoliv částic. Dokáže například zachytit pyly, cigaretový kouř, roztoče či plísně. Právě proto by měl být HEPA filtr ve vysavači každého alergika. V naší nabídce najdete HEPA filtry do vysavačů Sencor a další. Nezapomeňte si také koupit nové sáčky do vysavače.

Rada Lékárny.cz

Nemá váš vysavač HEPA filtr? Dbejte alespoň na výběr kvalitního sáčku do vysavače z vícevrstvé netkané textilie. Vždy sáček vyměňujte včas. Filtr také pravidelně kontrolujte a čistěte. Některé filtry jsou dokonce omyvatelné.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka