Úvodní strana Domácnost a zvířata Domácí elektrospotřebiče Vysavače Tyčové vysavače

Tyčové vysavače

Pro rychlý úklid domácnosti je ideální tyčový vysavač, který je jakýmsi kompromisem mezi klasickým podlahovým vysavačem a malým ručním vysavačem. Vyzkoušejte jej a objevte jeho přednosti.

Tyčové vysavače - detailní popis

Jak vybrat tyčový vysavač?

Při výběru tohoto domácího spotřebiče můžete brát v úvahu různá kritéria, dle kterých si vyberete ten nejlepší vysavač pro vás.

  • Je libo bezsáčkový nebo sáčkový vysavač? Obě varianty mají svá pro a proti. U bezsáčkového typu se většinou setkáte s menším objemem nádoby na nečistoty, ale odpadávají vám starosti s výměnou a pořizováním sáčků do vysavače.
  • Rozhodnout se můžete, zda upřednostníte elektrický nebo aku vysavač. Elektrický má tu výhodu, že je vždy připraven k použití, nepotřebuje dobíjet. Někomu ovšem při vysávání může překážet síťový kabel.
  • Skvělá je i možnost pořídit si tyčový vysavač 2 v 1 s možností využít jej také jako ruční vysavač.

Tyčové vysavače jsou lehké a skladné. Hodí se výborně na úklid podlah, ale i hůře dostupných míst, a to díky výměnným nástavcům. Pro zvýšení své výkonnosti jsou vyráběny vysavače s turbokartáčem či rotačním kartáčem, díky kterým vám neunikne žádný drobeček.

Tyčové vysavače mají pozitivní recenze, navíc na mnoho z nich je cenová akce, tudíž můžete při jejich koupi ještě ušetřit.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka