Lékárna.cz

Online lékárníci jsou odborníci

Online lékárníci jsou odborníci
Sdílet

Nechce se vám čekat ve frontě v lékárně a už vůbec nechcete přede všemi řešit svůj problém s lékárníkem? Zeptejte se online!

Někdo navštěvuje kamennou lékárnu rád, jiný si tam chodí jen pro léky na předpis a vše ostatní si obstará v online lékárně. Je tak na každém z vás, jaké variantě dáte přednost. 

Jaké jsou výhody online lékárny

Online lékárníci jsou odborníci

Online lékárník se nijak neliší od lékárníka v kamenné lékárně. Ti naši poskytují online poradenství každý všední den a odpovídají na spoustu vašich dotazů. Nejčastěji se jich ptáte na léky, jejich správné dávkování a kontraindikace. S příchodem pandemie Covid-19   se téma rozšířilo i o otázky týkající se  prevence, dezinfekce, ochrany před viry a bakteriemi a posilování imunitního systému. 

V současné době na vaše dotazy odpovídá v Čechách 5 a na Slovensku 2 lékárníci po mailu, chatu i telefonu.

Komunikujte s lékárníky přes chat

Našich lékárníků se můžete zeptat na cokoli, co souvisí se zdravím, i 2x denně i v interaktivním online chatu (po-pá: 10-16 a 18-20 hod.) Zelené chatovací okno najdete na každé naší web stránce vpravo dole.

Odborná poradna

Hodně dotazů od vás, zákazníků, se v průběhu času opakuje. Lékárníci se tedy rozhodli odpovědi na ty nejčastější umístit na stránce Odborné poradnykde si je můžete vyfiltrovat podle tématu, které vás zajímá. 

7. červenec 2020
Máte dotaz k článku? Napište nám!

Přečtěte si také

Konopí je dnes dobře známé a používané nejen v medicíně, ale také v kosmetice, kde je jedním z nejčastěji používaných top látek dnešního trhu.

více

Co to je, jaké jsou účinky propolisu a kdo by si na něj měl dát pozor, prozradíme v našem článku.

více

Řepík lékařský byl používaný v magii a léčení již od starodávných dob. K čemu však doopravdy slouží? Prozradíme v našem článku.

více

Co by to byl podzim bez dýně. Pokud jste v létě poctivě zalévali, tak teď už jistě sklízíte tyto na pohled krásné plody, které dovedou posloužit jak k snědku, tak i jako podzimní dekorace. Například…

více
Zeptejte se lékárníka

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

Zjistit více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.