Lékárna.cz
Hledat

Online lékárníci jsou odborníci

Online lékárníci jsou odborníci
Sdílet

Nechce se vám čekat ve frontě v lékárně a už vůbec nechcete přede všemi řešit svůj problém s lékárníkem? Zeptejte se online!

Někdo navštěvuje kamennou lékárnu rád, jiný si tam chodí jen pro léky na předpis a vše ostatní si obstará v online lékárně. Je tak na každém z vás, jaké variantě dáte přednost. 

Jaké jsou výhody online lékárny

Online lékárníci jsou odborníci

Online lékárník se nijak neliší od lékárníka v kamenné lékárně. Ti naši poskytují online poradenství každý všední den a odpovídají na spoustu vašich dotazů. Nejčastěji se jich ptáte na léky, jejich správné dávkování a kontraindikace. S příchodem pandemie Covid-19   se téma rozšířilo i o otázky týkající se  prevence, dezinfekce, ochrany před viry a bakteriemi a podporu imunitního systému. 

V současné době na vaše dotazy odpovídá v Čechách 15 a na Slovensku 6 lékárníků po mailu, chatu i telefonu.

Komunikujte s lékárníky přes chat

Našich lékárníků se můžete zeptat na cokoli, co souvisí se zdravím, nyní i 2x denně v interaktivním online chatu (po-pá: 10-12 a 17-21 hod.) Zelené chatovací okno najdete na každé naší web stránce vpravo dole.

Odborná poradna

Hodně dotazů od vás, zákazníků, se v průběhu času opakuje. Lékárníci se tedy rozhodli odpovědi na ty nejčastější umístit na stránce Odborné poradnykde si je můžete vyfiltrovat podle tématu, které vás zajímá. 

Máte dotaz k článku? Napište nám!

Přečtěte si také

Rýma je akutní, infekční a většinou je způsobená viry. Spolu s kašlem jde o nejčastější onemocnění dětí a dospělých. Povíme vám, jak se s ní popasovat, aby vás dlouho netrápila.

více

Dozvíte se, jak chrapot vzniká a co na něj platí, abyste se dostali brzo do formy a začali znovu mluvit.

více

Poradíme, jak správně změřit teplotu u dětí, jak srazit vysokou horečku a kdy už je na čase vyhledat lékaře nebo volat záchranku.

více

Prozradíme vám, čím vším je hlíva ústřičná prospěšná pro náš organismus a také vám poradíme, jak ji užívat, aby našemu tělu prospěla.

více
Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.