Úvodní strana » Magazín Lékárna.cz » Články a blogy » Online lékárníci jsou odborníci

Online lékárníci jsou odborníci

Děti Ženy Muži Rady lékárníka

Nechce se vám čekat ve frontě v lékárně a už vůbec nechcete přede všemi řešit svůj problém s lékárníkem? Zeptejte se online!

Online lékárníci jsou odborníci

Někdo navštěvuje kamennou lékárnu rád, jiný si tam chodí jen pro léky na předpis a vše ostatní si obstará v online lékárně. Je tak na každém z vás, jaké variantě dáte přednost. 

Jaké jsou výhody online lékárny

Online lékárníci jsou odborníci

Online lékárník se nijak neliší od lékárníka v kamenné lékárně. Ti naši poskytují online poradenství každý všední den a odpovídají na spoustu vašich dotazů. Nejčastěji se jich ptáte na léky, jejich správné dávkování a kontraindikace. S příchodem pandemie Covid-19   se téma rozšířilo i o otázky týkající se  prevence, dezinfekce, ochrany před viry a bakteriemi a posilování imunitního systému. 

V současné době na vaše dotazy odpovídá v Čechách 5 a na Slovensku 2 lékárníci po mailu, chatu i telefonu.

Komunikujte s lékárníky přes chat

Našich lékárníků se můžete zeptat na cokoli, co souvisí se zdravím, i 2x denně i v interaktivním online chatu (po-pá: 10-12 a 19-21 hod.) Zelené chatovací okno najdete na každé naší web stránce vpravo dole.

Odborná poradna

Hodně dotazů od vás, zákazníků, se v průběhu času opakuje. Lékárníci se tedy rozhodli odpovědi na ty nejčastější umístit na stránce Odborné poradnykde si je můžete vyfiltrovat podle tématu, které vás zajímá. 

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka