Lékárna.cz

Online lékárníci jsou odborníci

Nechce se vám čekat ve frontě v lékárně a už vůbec nechcete přede všemi řešit svůj problém s lékárníkem? Zeptejte se online!

Online lékárníci jsou odborníci
Sdílet

Někdo navštěvuje kamennou lékárnu rád, jiný si tam chodí jen pro léky na předpis a vše ostatní si obstará v online lékárně. Je tak na každém z vás, jaké variantě dáte přednost. 

Jaké jsou výhody online lékárny

Online lékárníci jsou odborníci

Online lékárník se nijak neliší od lékárníka v kamenné lékárně. Ti naši poskytují online poradenství každý všední den a odpovídají na spoustu vašich dotazů. Nejčastěji se jich ptáte na léky, jejich správné dávkování a kontraindikace. S příchodem pandemie Covid-19   se téma rozšířilo i o otázky týkající se  prevence, dezinfekce, ochrany před viry a bakteriemi a podporu imunitního systému. 

V současné době na vaše dotazy odpovídá v Čechách 15 a na Slovensku 6 lékárníků po mailu, chatu i telefonu.

Komunikujte s lékárníky přes chat

Našich lékárníků se můžete zeptat na cokoli, co souvisí se zdravím, nyní i 2x denně v interaktivním online chatu (po-pá: 10-12 a 17-21 hod.) Zelené chatovací okno najdete na každé naší web stránce vpravo dole.

Odborná poradna

Hodně dotazů od vás, zákazníků, se v průběhu času opakuje. Lékárníci se tedy rozhodli odpovědi na ty nejčastější umístit na stránce Odborné poradnykde si je můžete vyfiltrovat podle tématu, které vás zajímá. 

Přečtěte si také

Probiotika napomáhají imunitnímu systému v boji s nemocemi tím, že podporují zdraví střevního mikrobiomu a chrání ho před škodlivými bakteriemi, kvasinkami, houbami i viry. Najdeme je v běžné stravě,…

více

CRP test slouží k určení toho, zda jde je původcem infekce bakterie či vir. Udává hodnotu C-reaktivního proteinu v krvi. Pokud jeho hladina stoupá, značí to, že v našem těle probíhá infekce. 

více

Toxoplasma gondii je jednobuněčný prvok, který způsobuje stejnojmennou nemoc zvanou toxoplazmóza. Je nenápadná a málokdo o ní ví, že ji má nebo měl. Obávat se jí musí nastávající maminky, protože…

více

Crohnova choroba je autoimunitní chronické onemocnění trávicího traktu. Způsobuje zánětlivé procesy v různých částech trávicí soustavy, nejčastěji však v oblasti spojení tenkého a tlustého střeva.…

více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.