Podrobné informace

Éterické oleje ze šalvěje, tymiánu a rozmarýny zabraňují tělesnému zápachu svým antibakteriálním působením a také velmi mírným adstringentním (stahovacím) efektem.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 35975
Kód EAN: 4001638099219
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

"Éterické oleje ze šalvěje, tymiánu a rozmarýny zabraňují tělesnému zápachu svým antibakteriálním působením a také velmi mírným adstringentním (stahovacím) efektem.

Deodorační působení je ještě zesíleno citrónovou šťávou a výtažkem z lékořice. Činnost potních žláz není ovlivněna. Působení a snášenlivost deodorantu jsou dermatologicky testovány.

Šalvějový deodorant je k dostání v balení s mechanickým rozprašovačem bez hnacích plynů. Použití je jednoduché a spolehlivé, lahvičku lze po vyprázdnění opět doplnit. Pro doplnění slouží lahvička bez rozprašovače o obsahu 200 ml. "

Složení:

"Alkohol, voda, parfém (přírodní éterické oleje), amoniová sůl kyseliny glycyrrhizinové, éterický olej z listů šalvěje lékařské*, éterický olej z listů čajovníku*, limonen*, linalool*, geraniol*, kumarín*. * součásti parfému"

Recenze (2)

Recenze produktu WELEDA Šalvějový deodorant - náplň 200 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(10) (7)

100 %

doporučuji

(8) (8)

100 %

Skvělý deodorant pro muže, pokud hledá přírodní výrobek. I když je pravda, že oproti chemicky vyrobeným parfémům vůně vydrží mnohem kratší dobu.

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Šalvějový deodorant - náplň 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze