Podrobné informace

Éterické oleje ze slupek citrusových plodů působí spolehlivě, ale mírně. Neovlivňují přirozené fungování pleti.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 35976
Kód EAN: 4001638097086
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

"Tento deodorant vás obklopí osvěžujícím závanem šťavnatých citrónů. Jeho deodorační účinky budete cítit i přesto, že vaše potní póry nebudou omezeny ve svém normálním fungování.

Éterické oleje ze slupek citrusových plodů působí spolehlivě, ale mírně. Neovlivňují přirozené fungování pleti. To znamená, že fyziologické procesy pocení, nutné pro regulaci teploty a očišťování celého organismu nejsou narušeny.

Působení a snášenlivost deodorantu jsou dermatologicky testovány. Citrusový deodorant je k dostání v balení s mechanickým rozprašovačem bez hnacích plynů."

Použití

Použití je jednoduché a spolehlivé, lahvičku lze po vyprázdnění opět doplnit. Výrobek je tedy nanejvýš šetrný k životnímu prostředí. Weleda jej nabízí i v extra malém příručním balení do kabelky, rovněž s mechanickým rozprašovačem. Pro doplnění slouží lahvička bez rozprašovače o obsahu 200 ml.

Složení

"Alkohol, voda, parfém (přírodní éterické oleje), citrus, éterický olej z kůry citrónu*, limonen*, linalool*, geraniol*, citral*, farmesol*. * součást parfému"

Recenze (1)

Recenze produktu WELEDA Citrusový tělový deodorant - náplň 200 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(11) (7)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Citrusový tělový deodorant - náplň 200 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze