Podrobné informace

Pro snadné odstranění bradavic v pohodlí domova. Jeho účinek je založen na metodě zmrazování tekutým dusíkem, kterou využívají lékaři.

Informace o produktu

Výrobce: OMEGA PHARMA a.s.
Značka: WARTNER
Produktová řada:
Kód výrobku: 240328
Kód EAN: 8594060892443
Držitel rozhodnutí: OMEGA PHARMA a.s.

Wartner Bradavičník 2. generace je založen na podobné technologii zmrazování, kterou využívají lékaři. Jde o účinný a rychlý postup, který umožňuje odstranit bradavice zmrazením obvykle již po první aplikaci přípravku.

Bradavice jsou neškodné výrůstky na kůži, způsobené lidským papilomavirem (HPV).

Existují různé druhy bradavic, nejčastější je však bradavice pravá.

Tvoří ji jádro vnitřní tkáně zásobené krevními cévami, které je překryto vrstvami vnější kožní tkáně.

Bradavice pravé jsou na povrchu drsné a vzhledem připomínají květák. Obvykle se vyskytují na rukou, kolenech a loktech.

Bradavice na chodidle jsou stejné jako bradavice pravé, pouze s tím rozdílem, že se objevují na chodidle nebo na spodní straně prstů u nohou. Obvykle jsou plošší a bolestivější, protože jsou při chůzi vystaveny tlaku.

Bradavicemi trpí 7 až 10 % celkové populace. Nejčastěji se vyskytují u dětí a dospívajících. Jsou velmi nakažlivé a častěji se rozvíjejí při oslabení imunitního systému organismu; mohou se přenášet z člověka na člověka nebo u téže osoby z jednoho místa na druhé, přímým kontaktem s infikovanou oblastí. Více než 50 % bradavic do dvou let bez léčby vymizí. Jsou však nevzhledné, a pokud jde o bradavice na chodidle, mohou být i bolestivé.

Wartner Bradavičník je založen na stejné technologii zmrazování, kterou využívají lékaři.

1. Wartner Bradavičník okamžitě zmrazí bradavici až k jádru. Po přitlačení pěnového aplikátoru na bradavici může kůže zbělat a jako následek zmrazení se může dostavit pocit pichlavé bolesti. Po odstranění aplikátoru se kůži navrátí původní barva. Nepříjemný pocit velmi rychle zeslábne a během několika následujících hodin zcela zmizí.

2. Jakmile zmrazení u ošetřené částí poleví, může dojít ke zčervenání. Následkem zmrazení se pod bradavicí může během příštích dnů vytvořit puchýř, který nemusí být viditelný pouhým okem. Ošetřená bradavice by měla během následujících 10 až 14 dnů postupně zmizet nebo zcela odpadnout. Mezitím se pod ní vytvoří nová zdravá kůže.

Wartner Bradavičník 2.generace se snadno aplikuje na bradavice pomocí speciálních pěnových aplikátorů, které jsou součástí balení. Podrobný návod naleznete v příbalovém letáku. Jedno balení vystačí na 12 aplikací.

Účinná látka: Dimethyl ether a propan

Recenze (4)

Recenze produktu WARTNER Bradavičník 2. generace 50 ml

Recenze od 4 uživatelů s celkovým hodnocením 55 %.

Přidat recenzi produktu

(8) (9)

100 %

(10) (5)

80 %

Již jsme ho používali a byli jsme spokojeni.

  • Máme dobré zkušenosti,pomáhá.

(7) (6)

0 %

Výrobek jsem koupila, protože jsem cca před 3lety bradavičník použila na plosku nohy syna s 15 rozsetými bradavicemi. Do 3 týdnů všechny zmizely po jediné aplikaci. Nyní jsem aplikovala sobě na prst ruky na 2 bradavice velikosti 2-3mm a dítěti na patu (bradavice velikosti aplikátoru). Oběma 3x v rozmezí 14 dní až 3 týdny. A oba máme bradavice dál.

  • Dobrý způsob aplikace
  • Prostředek je neúčinný

(5) (9)

40 %

Použila jsem na břicho a dekolt, efekt nebyl takový, jaký jsem očekávala. Zkusím opakovat.

Diskuze

Diskuze k produktu WARTNER Bradavičník 2. generace 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze