Podrobné informace

Kapky pomáhají zklidnit myšlenky, zbavíte se nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném spánku a usínání.

Informace o produktu

Výrobce: Krystal Aquamarin s.r.o.,
Značka: RESCUE
Kód výrobku: 192196
Kód EAN: 5000488108989
Držitel rozhodnutí: Krystal Aquamarin s.r.o.,

Pomáhá zklidnit myšlenky, zbavuje zbytečně nervózní a přepjaté energie, která často brání v klidném spánku a usínání. Zbytečně kroužící myšlenky, dlouhé a únavné přemýšlení, nervozita v těle, v nohách či v rukách, často brání v klidném spánku a člověk už předem pociťuje obavu z toho, jestli vůbec usne, atd..

Kapky na spaní přináší uvolnění jak těla i mysle, a tím může dojít ke klidnému usínání a násldně i k dloiuhému, nepřerušovanému spánku. Kapky stačí nakapat několik hodin před usmutím do sklenice s vodou(nebo i přímo do pusy) a piomalu upíjet. Dle potřeby zopakovat, v případě probuzení se nebo neklidu,opět zopakovat.

Kapky neobsahují chemické látky, jsou zcela přírodního původu a tak je možné použít i pro děti. Neobsahují alkohol, jsou konzervovány glycerinem, který má jemně následlou a příjemnou chuť.

Složení produkty

Kombinace originálních květových esencí : lmpatiens (Netýkavka žlázonosná), Star of Betlehem (Snědek okoličnatý), Cherry Plum (Slíva třešňová), Rock Rose (Devaterník penízkovitý), Clematis (Bílá lesní réva), White Cnestnut (Bílý kaštan) v čiré pramenité vodě konzervované glycerinovým roztokem bez alkoholu, bez přídavku barviv, aditiv, sladidel a jiných cizorodých látek.

Bez obsahu alkoholu, vhodná i pro děti.

Balení obsahuje 10 ml.

 

Recenze (1)

Recenze produktu RESCUE Bachova terapie kapky na spaní 10 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 20 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (4)

20 %

Doporučen známými, kteří s ním mají dobré zkušenosti. Funguje tedy zřejmě zcela individuálně. Nezabral na žádného člena naší rodiny (předtím jsem vyzkoušela ještě Bachovy pastilky se stejně nulovým výsledkem).

  • Vyzkoušeno na 3 osobách bez jakéhokoli viditelného účinku.
  • Návod k použití je velmi stručný a spíše připomíná reklamní leták.

Diskuze

Diskuze k produktu RESCUE Bachova terapie kapky na spaní 10 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze