Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Doplňky stravy » Bylinné produkty

RESCUE Kids krizové kapky pro děti 10 ml

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 448828

Krizové kapky pro děti jsou vhodné pro různé stresové a zátěžové situace, které děti prožívají ve škole, školce, u zubaře a pod. Přírodní.

Více informací

275 Kč

Skladem

V úterý 2. 6. odešleme, u vás ve středu 3. 6.

V úterý 2. 6. odešleme, u vás ve středu 3. 6.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace RESCUE Kids krizové kapky pro děti 10 ml

Originální Rescue krizové kapky pro děti, bez obsahu alkoholu. 

Jsou vhodné pro různé stresové a zátěžové situace, které děti prožívají ve škole, školce, při návštěvě zubaře apod.

Rescue kids jsou oblíbeným přírodním prostředkem pro děti, k dosažení vnitřní rovnováhy a radosti během dne. Mají speciálně upravené kapátko pro děti, které je z nerozbitného a pro děti bezpečného materiálu. Kapky se nachází v bezpečné a nerozbitné lahvičce.

Rescue Kids krizová esence pro děti obsahuje:

 • Cherry Plum (Slíva třešňová) – zoufalství, strach ze ztráty sebekontroly, hysterie
 • Clematis (Bílá lesní réva) – nepozornost, lhostejnost, bezvědomí
 • Impatiens (Netýkavka žlázonosná) – netrpělivost, předrážděnost, silné vnitřní napětí
 • Rock Rose (Devaterník penízkovitý) – nezvládnutelný strach, úzkost, panika, silná bolest
 • Star of Bethlehem (Snědek okoličnatý) – následky fyzického nebo psychického šoku

Rescue Produkty

Jsou nejznámější a nejrozšířenější kombinací květových esencí. Jak už z jejich názvu vyplývá, dají se použít ve všech krizových a šokových situacích. Přičemž pod pojmem šok nebo krize rozumíme všechno, co narušuje náš energetický systém, od stavu rozčilení, vnitřního strachu a napětí, příjmu špatné zprávy, až po těžkou nehodu či ztrátu vědomí. 

Přinášejí úlevu, vnitřní klid a harmonii v následujících situacích: 

 • šok, panika, nervové zhroucení, hádka, stres, zoufalství, duševní zmatek,
 • strach ze zkoušek, nepříjemného rozhovoru, z cestování, 
 • z návštěvy lékaře, z uzavřeného prostoru, z výšek,
 • při těžkém vnitřním i vnějším zranění, nehodách,
 • při akutních bolestech, např. bolestech zubů,
 • před i po operaci, u porodu,
 • při nespavosti, nočních děsivých snech, také u dětí a 
 • jako stabilizační a podpůrný prostředek při různých terapiích 

Rescue Produkty podporují v těle člověka sebeléčivé síly, které se snižují právě prožívaným traumatem, vnitřním neklidem, strachem a úzkostí. Škála situací, ve kterých je vhodné tyto produkty používat je skutečně široká a proto se doporučuje nosit je u sebe v kabelce, autě, mít je po ruce i na pracovišti a samozřejmě – neměli by chybět v žádné domácí lékárničce. 

V krizových situacích se užívají 4 kapky v pěti až deseti minutových intervalech až do zřetelného zlepšení stavu, kapky se kapou přímo pod jazyk. Samozřejmě, lze je také nakapat do sklenice s vodou a po doušcích popíjet.

Dle potřeby je možné Rescue Kids krizové kapky pro děti užívat i několik dnů, obvyklé dávkování je 4 krát denně 4 kapky. Kromě orálního použití mohou být nakapány přímo na kůži, na místo největší zátěže - na spánek, za uši, na puls, na čelo.

Po namáhavém dnu se mohou přidat i do koupele, obvykle 10 - 15 kapek na plnou vanu. Před operací, zkouškami, porodem nebo jinými zátěžovými situacemi se mohou kapky preventivně užívat již tři dny předem.

Protože nemají vedlejší účinky a jedná se o přírodní produkt, mohou ho používat všechny věkové kategorie.

Co je to Bachova Květová terapie?

Tvoří ji 38 výtažků z různých květů a rostlin. Pomáhá člověku zvládnout nejrůznější záporné emoce, harmonizovat mysl a tím i nastartovat přirozenou obranyschopnost organismu. Květové esence pomáhají uvolnit zablokovanou životní energii a uvést ji opět do pohybu. Každý nezpracovaný problém, všechny starosti, strachy a bolesti z minulosti, které člověk utrpěl či někomu způsobil, blokují životní energii a oslabují připravenost člověka postavit se na odpor škodlivým zevním vlivům. Květové esence pomáhají lidem k celostnímu pohledu na věc a způsobují, že se pak stávají otevřenějšími, schopnějšími lépe čelit negativním vlivům. Květy nemají za úkol vyzmizíkovat psychické a tělesné symptomy, slouží však jako pomocný prostředek k překonávání toho, co tyto symptomy způsobily. Dr.Bach byl hluboce přesvědčen, že každý člověk má ve svém životě určení nebo úkol, který se rozhodl splnit. Jestliže nedochází k uskutečnění této vnitřní a vnější úlohy, mohou vznikat psychická nebo tělesná onemocnění, anebo se mohou přihodit jiné, těžké životní situace. Tyto originální květové esence pomáhají člověku znovu uvést do souznění tělo, duši i ducha a jsou mu jedinečným zdrojem pomoci k životu v harmonii se svým Já.

Esence jsou čisté, nejsou škodlivé a nemají vedlejší účinky. Nesprávně zvolena esence není tělem energeticky přijata, a proto nemůže způsobit žádné škody. Tato terapie nepotírá to negativní, co v člověku je, nýbrž podporuje jeho pozitivní potenciál. Vysoké kmitání, vibrace různých divoce rostoucích rostlin , které podle Dr.Bacha podléhají tzv. vyššímu “Uspořádání“ se přenáší také na člověka, který je užívá. Tento změněný harmonický stav tak umožňuje překonání problémů, výzev života a podporuje zdraví.

„ Tento systém léčení je tím nejdokonalejším, jaký kdy byl lidstvu v jeho živoucí paměti dán.“ 
Dr.Edward Bach, Dvanáct léčitelů


 

Informace o produktu

Výrobce: Krystal Aquamarin s.r.o.,
Značka: RESCUE
Kód výrobku: 448828
Kód EAN: 5000488106961
Držitel rozhodnutí: Krystal Aquamarin s.r.o.,

Recenze

Recenze RESCUE Kids krizové kapky pro děti 10 ml

Diskuze

Diskuze RESCUE Kids krizové kapky pro děti 10 ml

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám