Úvodní strana » Značky » P » PURITY VISION

PURITY VISION

Česká certifikovaná přírodní kosmetika značky PURITY VISION® má 10letou tradici a přináší svým zákazníkům to nejlepší z přírody pro krásu a zdraví. PURITY VISION® přináší moderní výrobky uspokojující dnešní potřeby i trendy. Jejich cílem je dosáhnout nejvyšší možné kvality, zůstat šetrný k přírodě a zároveň dosáhnout přátelské ceny, aby o své zdraví a krásu mohl dbát opravdu každý. Společnost podporuje sociální projekty v rozvojových zemích, po celém světě sleduje trendy ve výživě a v péči o lidské zdraví, hledá v nejmodernějších laboratořích a inspiruje se moudrostí prastarých kultur při tvoření svých produktů.

Výrobky PURITY VISION jsou certifikovány v BIO kvalitě CPK BIO (neobsahuje syntetické sloučeniny a látky škodlivé organizmu) a CPK ( složky výrobku jsou minimálně z 85% přírodního původu), respektují ekologické hledisko jak při výrobě, tak při přepravě a prodeji. Produkty PURITY VISION® nejsou testované na zvířatech, jsou zcela veganské.

V sortimentu značky PURITY VISION® najdete panenský kokosový olej (nově i v raw verzi), růžovou vodu nebo deo krystal. Prostě to nejlepší z přírody pro vaši pleť, tělo i vlasy. Pro dokonalou hydrataci, regeneraci a péči.

PURITY VISION

Produktové řady

Cena (Kč)

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka