Lékárna.cz

Vánoce budou… zaplať Pán Bůh!

Letošní rok utekl jako voda a za chvíli jsou tu Vánoce! Loni se na rozdávání dárků a překvapení podílel malý kapřík a jeho šupinky, letos se překvapení ukrývají se v poněkud netradičním betlémě, který je k vidění na stránce www.lekarna.cz/vanoce. 

Jste zvědaví, co vás v něm čeká?

Ať už si kliknete na pana Josefa, paní Marušku, pana Sněhuláka, či jiného betlémského sympaťáka, neodejdete s prázdnou! Každý den na vás totiž čeká odměna v podobě slevy, dopravy zdarma či milého dárku k nákupu u nás na Lékárně.cz :-) Pokud budete naši stránku sdílet se svými přáteli na Facebooku, můžete si v betlémě kliknout denně ne jednou, ale dvakrát!

Pokud si lámete hlavu, čím překvapit své nejbližší - na stránce www.lekarna.cz/vanoce jsme pro vás předvybrali ty nejlepší dárky pro vaše blízké - potěší ženy, muže, děti, babičky i dědy. A ani domácí mazlíčci nepřijdou zkrátka! I pro ně u nás najdete spoustu dobrot či hraček. Věříme, že si drobnou odměnu jistě zaslouží :-)

Kromě spousty super výher pro vás máme připravenou i jednu speciální denní výhru s názvem “Zaplať Pán Bůh!” - pokud ji někdo po kliknutí na postavičku z betlému objeví - může se radovat - nákup v hodnotě 1 500 Kč mu bude zaplacen přímo “shůry”, tj. bude ho mít od nás zadarmo :-)

A aby toho nebylo málo, čas od času bude v betlému k vidění i zlaté prasátko, které vám přinese slevu 100 Kč k nákupu nad 1 000 Kč. Kdy se v betlémě objeví? To se dozvíte, pokud odebíráte náš newsletter, sledujete nás na Facebooku či Instagramu. Na těchto místech vám dáme vědět přesné datum a čas, kdy se můžete na lov zlatého prasátka na naší vánoční stránce vypravit :-)

Přejeme vám šťastnou ruku při klikání a krásné prožití Vánoc ve zdraví a s těmi, které máte rádi!

Vaši Lékárníci

Kompletní pravidla k vidění ZDE.
 

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.