Lékárna.cz

V červnu doprava zdarma k nákupu od 999 Kč

Snížili jsme hranici pro dopravu zdarma!  V červnu vám stačí nákup za 999 Kč, abychom vám balíček poslali úplně zadarmo. Je přitom jedno, zda si necháte balíček doručit poštou, kurýrem nebo přes Zásilkovnu. Stačí zvolit některý ze zvýhodněných způsobů platby - třeba platbu kartou, on-line platbu přímo z internetového bankovnictví nebo zaplatit převodem. 

Víme, že spousta z vás už plánuje větší nákupy na letní dovolenou či prázdniny, a proto jsme se rozhodli vám je trochu zpříjemnit :-) Byli bychom totiž rádi, abyste si volný čaj užili ve zdraví a beze všech komplikací. Zdraví nás prostě baví!

Co by takový letní prázdninový nákup měl obsahovat? Samozřejmě záleží na tom, kde hodláte dovolenou trávit a jaký typ cestovatele jste. 

Jiné složení bude obsahovat košík těch z vás, kteří pojedou na dovolenou k moři a čas budou trávit v pohodlí hotelu, jiné zboží si pořídí ti, kteří rádi poznávají cizí země na vlastní pěst a obejdou se bez služeb cestovních kanceláří. 

Na co by ale každý cestovatel měl pamatovat, je cestovní lékárnička. Co by měla obsahovat? Náš lékárník Ivan pro vás připravil několik tipů a sepsal je na svém blogu - doporučujeme si před cestou ověřit, zda vám v té vaší něco důležitého nechybí!

Pokud budete trávit čas venku na sluníčku, určitě se vyplatí nákup kvalitního opalovacího a poopalovacího přípravku. Vaše kůže vám za to poděkuje!

Pořád jste nepřišli na to, který opalovák je pro vás ten pravý a zkoušíte každou sezónu nějaký jiný stylem "pokus-omyl"? Netápejte a raději otestujte naši dermokalkulačku, která vám ve 3 jednoduchých krocích s výběrem poradí a z více než 300 produktů pro vás vybere ten správný. 

Budete cestovat s dětmi? Sluníčko jim prospívá, ale přesto buďte opatrní - zvlášť malé děti je potřeba na sluníčko pomalinku zvykat. Jak na to prozradíme v našem článku.

Ne vždycky jde všechno podle plánu, a tak, pokud vás trápí třeba sluneční vyrážka nebo si nejste jisti jak poznat úpal či úžeh - najdete všechny informace na jednom místě v našem letním opalovacím speciálu :-)

A pokud si na cestách nebude čímkoli jisti a budete potřebovat odbornou radu - naši lékárníci jsou vám k dispozici na chatu každý pracovní den od 8 do 22 hodin - stačí se jich zeptat!

Přejeme vám krásné a pohodové léto!

Vaši Lékárníci

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.