Lékárna.cz

Soutěž o 4x perličkovou vaničku pro masáž nohou

SOUTĚŽ JE UKONČENA. Výherci se stávají: Jaroslava M. z Prahy 8, Jana P. z Kosovy Hory, Veronika S. z Třebosic a Miroslav Š. z Týnce nad Sázavou. Gratulujeme! Pokud si v období od 11. prosince do 16. prosince 2018 koupíte jakýkoli produkt na Lékárně.cz v hodnotě 1000 Kč a výše v jedné objednávce a připojíte kód PERLICKA,  budete automaticky zařazeni do slosování o výhru 4 perličkových vaniček pro masáž nohou. 

Bolí vás nohy ze shánění vánočních dárků? Nakupujte online v klidu domova. 

Na Lékárně.cz nabízíme vánoční dárky pro každého. Na své si přijdou muži, ženy, děti, babičky i dědečkové a dokonce i domácí mazlíčci :-) A pokud se nemůžete rozhodnout, jaký dárek vybrat, dárkovou sadou rozhodně nikoho neurazíte.

Udělejte svým blízkým radost a odměňte i sebe. Jak? Stačí se zapojit do soutěže. 

Jak postupovat, abyste byli do soutěže zařazeni?

  • objednat z nabídky produktů Lékárna.cz jakékoli produkty v hodnotě nejméně 1000 Kč v jedné objednávce v termínu od 11. 12. do 16. 12. 2018
  • přidat kód PERLICKA
  • zaplatit
  • těšit se z dodaných vánočních balíčků a...
  • mít štěstí a být vylosován :-)

CHCI SOUTĚŽIT

Kompletní pravidla soutěže si přečtěte níže:

Pravidla soutěže

Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je společnost PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., se sídlem Voctářova 2449/5, Praha 8, PSČ 180 00, IČO: 257 84 684, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 69981 (dále jen „pořadatel“).

Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky (dále také "soutěžící"). Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele soutěže a osoby jim blízké a ostatní spolupracující právnické a fyzické osoby podílející se na této soutěži včetně jejich zaměstnanců a osob jim i jejich zaměstnanců blízkých. V případě, že se výhercem stane osoba, která je vyloučena jako výherce, výhra není platně získána a takové osobě nebude předána. Ze soutěže jsou vyloučeny objednávky učiněné právnickou osobou.

Princip a podmínky soutěže, výhry a jejich doručení

Podmínkou účasti v soutěži o 4x perličkovou vaničku pro masáž nohou je nákup na základě objednávky soutěžícího v rámci internetového obchodu www.lekarna.cz

Do soutěže bude zařazena každá řádná objednávka učiněná v době konání soutěže, tj. od 11. 12. do 16. 12. 2018 obsahující jakékoli produkty z nabídky eshopu https://www.lekarna.cz/ v hodnotě nejméně 1000 Kč a kód PERLICKA.

4 výherci budou určeni náhodným výběrem ze všech objednávek splňujících podmínky stanovené v těchto pravidlech. Výherce budeme kontaktovat po skončení soutěže a vyhlášeni budou poté na této webové stránce. 

Kontaktování výherce a předání výhry

Výherce budou o své výhře vyrozuměni bez zbytečného odkladu po skončení soutěže telefonicky nebo e-mailem na základě údajů poskytnutých při objednání. Výhra pak bude každému výherci zaslána poštou na adresu uvedenou v objednávce. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s užíváním výher. Nebezpečí škody na výhře přechází na výherce okamžikem předání výhry výherci.

Soutěžící nemohou nárokovat jinou výhru a nemají nárok výhru reklamovat. Výhru není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění. Výhru není možné vymáhat soudní cestou.

Účastí v soutěži projevuje každý účastník soutěže svůj souhlas s pravidly a zavazuje se tato pravidla bezvýhradně dodržovat. Do soutěže nebudou zařazeny soutěžní objednávky doručené mimo dobu trvání soutěže, stornované soutěžní objednávky a neuhrazené soutěžní objednávky.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení soutěžních objednávek.

Zpracování osobních údajů

Soutěžící souhlasí s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít bezplatně jméno, první písmeno příjmení a město výherce v online prostoru (web, soc. sítě) za účelem vyhlášení výhry.

Další ustanovení

Pořadatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže. Pořadatel je zároveň oprávněn soutěž kdykoli změnit, zrušit či upravit její pravidla. Vymáhání účasti a výher v soutěži soudní cestou je vyloučeno. Při nesplnění podmínek této soutěže ztrácí účastník nárok na výhru. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na pořadateli soutěže. Pořadatel neodpovídá za nedoručení, ztrátu či poškození výhry a soutěžních objednávek. 

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.