Lékárna.cz

Namixujte si osvěžující letní smoothie koktejl

Máte rádi ovocné či zeleninové smoothie koktejly? Od čtvrtka 21. až do neděle 24. června můžete soutěžit o 7 Sencor Nutri mixérů a připravit si svůj oblíbený! 

SOUTĚŽ už skončila :-) Všem výhercům gratulujeme a spojíme se s nimi v nejbližších dnech.

Na výhru se mohou těšit:

 1. Aneta N., Olbramovice u Moravského Krumlova
 2. Alena P., Příbor
 3. Alena Š., Karlovy Vary
 4. Lucie V., Polička
 5. Jana B., Ždírec nad Doubravou
 6. Jakub Š., Praha
 7. Lukáš R., Smiřice

Co musíte pro zařazení do soutěže udělat? Podmínky jsou jednoduché:

 • objednat od čtvrtka do neděle (21. - 24. 6.) jakékoli produkty v hodnotě 999 Kč a výše 
 • přidat kód CHCIMIXER
 • zaplatit objednávku 
 • těšit se z dodaného balíčku... a 
 • mít štěstí a být jedním ze 7 vylosovaných výherců :-)

Aby byl váš nákup ještě příjemnější, v červnu máte dopravu k nákupu od 999 Kč úplně zdarma! Je přitom jedno, zda si necháte balíček doručit poštou, kurýrem nebo přes Zásilkovnu. Stačí zvolit některý ze zvýhodněných způsobů platby - třeba platbu kartou, on-line platbu přímo z internetového bankovnictví nebo zaplatit převodem. 

Podrobná pravidla najdete níže:

Pravidla soutěže

Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je společnost PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., se sídlem Voctářova
2449/5, Praha 8, PSČ 180 00, IČO: 257 84 684, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném
Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 69981 (dále jen „pořadatel“).

Účastníci soutěže

Účastníkem soutěže se může stát fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem na území České republiky (dále také "soutěžící"). Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele soutěže a osoby jim blízké a ostatní spolupracující právnické a fyzické osoby podílející se na této soutěži včetně jejich zaměstnanců a osob jim i jejich zaměstnanců blízkých. V případě, že se výhercem stane osoba, která je vyloučena jako výherce, výhra není platně získána a takové osobě nebude předána. Ze soutěže jsou vyloučeny objednávky učiněné právnickou osobou.

Princip a podmínky soutěže, výhry a jejich doručení

Podmínkou účasti v soutěži o 7 ks SENCOR Nutri mixérů je jednorázový nákup zboží na základě objednávky soutěžícího v rámci internetového obchodu www.lekarna.cz.

Do soutěže bude zařazena každá řádná objednávka učiněná v době konání soutěže, tj. od 21.6. do 24.6. 2018 v hodnotě 999 Kč a vyšší, která bude současně obsahovat slevový kód CHCIMIXER.

7 výherců, z nichž každý získá 1 SENCOR Nutri mixér, budou určeni náhodným výběrem ze všech objednávek splňujících podmínky stanovené v těchto pravidlech. Výherce budeme kontaktovat v týdnu od 25.6. do 1.7. 2018  a vyhlášeni budou poté na této webové stránce. 

Kontaktování výherce a předání výhry

Výherci budou o své výhře vyrozuměni bez zbytečného odkladu po skončení soutěže telefonicky nebo e-mailem na základě údajů poskytnutých při objednání. Výhra pak bude výherci zaslána poštou na adresu uvedenou v objednávce. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika a závazky související s užíváním výher. Nebezpečí škody na výhře přechází na výherce okamžikem předání výhry výherci.

Soutěžící nemohou nárokovat jinou výhru a nemají nárok výhru reklamovat. Výhru není možné alternativně vyplatit v hotovosti ani v jiném plnění. Výhru není možné vymáhat soudní cestou.

Účastí v soutěži projevuje každý účastník soutěže svůj souhlas s pravidly a zavazuje se tatopravidla bezvýhradně dodržovat. Do soutěže nebudou zařazeny soutěžní objednávky doručené mimo dobu trvání soutěže, stornované soutěžní objednávky a neuhrazené soutěžní objednávky.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení soutěžních objednávek.

Zpracování osobních údajů

Soutěžící souhlasí s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít bezplatně jméno, první písmeno příjmení a město výherců v online prostoru (web, soc. sítě) za účelem vyhlášení výhry.

Další ustanovení

Pořadatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže. Pořadatel je zároveň oprávněn soutěž kdykoli změnit, zrušit či upravit její pravidla. Vymáhání účasti a výher v soutěži soudní cestou je vyloučeno. Při nesplnění podmínek této soutěže ztrácí účastník nárok na výhru. Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na pořadateli soutěže. Pořadatel neodpovídá za nedoručení, ztrátu či poškození výhry a soutěžních objednávek.

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.