Moje srdcovky

Úvodní strana » Domácnost a zvířata » Chovatelské potřeby » Psi » Kosmetika a hygiena pro psy » Kleště na drápky

Kleště na drápky

Bruska, pilník, nůžky a kleště na drápy by měly patřit k výbavě každého chovatele psa nebo kočky. Pomohou vám s pravidelnou péčí o drápy vaší oblíbené šelmy nebo vyřešit šlamastyku se zatrženým drápkem vaší kočky nebo psa.

Kleště na drápky - detailní popis

Stejně jako lidem, také psům a kočkám drápky dorůstají po celý život. Drápy jsou zbraní, které divocí předkové našich domácích mazlíčků používali k lovu a hrabání. Ve volné přírodě se jim drápy obrušovaly, když se ale psy a kočky přestěhovali  k nám lidem, nastal s drápy problém.

Pokud drápy přerostou příliš, mohou zvířeti působit dokonce zdravotní problémy včetně deformace tlapek. Proto by drápky měli kontrolovat pravidelně všichni chovatelé.

Pokud si nejste jisti, jak správně používat kleště na drápy, abyste zvířeti neublížili, váš veterinář vám jistě dobře poradí. Především si musíte pořídit skutečně kvalitní kleště na drápy a ty najdete právě u nás.

Nabízíme také pomůcky k péči o srst, čištění uší, očí a zubů a mnoho dalšího, co páníčci potřebují k péči o vzhled a zdraví svých čtyřnohých přátel.

 

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám