Moje srdcovky

Úvodní strana » Krása a hygiena » Holení, depilace » Pánské holicí strojky » Strojky s vyměnitelnou hlavicí

Holící strojky s vyměnitelnou hlavicí

Pokud používáte na holení strojky s vyměnitelnou hlavicí, nezapomínejte pravidelně měnit náhradní hlavice. Čas, kdy je potřeba vyměnit náhradní hlavici, poznáte podle toho, že u většiny hlavic zesvětlá zvlhčující proužek.

Holící strojky s vyměnitelnou hlavicí - detailní popis

Lékárna.cz nabízí strojky s vyměnitelnou hlavicí značky GILLETTE

Lékárna.cz nabízí:

  • GILLETTE Fusion5 - všechny holicí strojky Gillette Fusion5 mají pět břitů umístěných blíže k sobě (v porovnání s holicím strojkem Mach3), takže zajišťují úžasný komfort. Pokrokový holicí systém Fusion5 tvoří také zarovnávací břit pro přesné tvarování vousů a flexibilní pásek Comfort Guard pro ještě hladší oholení.

  • GILLETTE Mach3 - břity Gillette Mach3 jsou navrženy tak, aby bylo oholení hladší* a bez podráždění pokožky. Pocit při holení holicím strojkem Mach3 je i po 10 oholeních pořád lepší než při prvním oholení s pohotovým holítkem.* Břity DuraComfort holicího strojku Gilette Mach3 zajišťují dlouhotrvající komfort, pokrokové pásky Skin Guard připravují vousy na holení a gelový pásek pomáhá chránit před podrážděním. Systém odpružení břitů uchovává břity v těsném kontaktu s pokožkou.

  • GILLETTE Blue3 - holítko má rukojeť z protiskluzové pryže, takže umožňuje skvělou kontrolu a ovladatelnost, a snadno oplachovatelné břity pro 2x lepší čištění. Vylepšený zvlhčující pásek s technologií ComfortGel, která se aktivuje v kontaktu s vodou, zajišťuje maximální komfort

  • GILLETTE SkinGuard - je první holicí strojek od Gillette speciálně určený pro muže s citlivou pokožkou a pokožkou trpící na podráždění. Jeho unikátní ochranná technologie SkinGuard je umístěná mezi břity, které tak holí vousy a zároveň chrání pokožku. Minimalizuje tahání a vytrhávání a holí vousy přímo u pokožky, čímž pomáhá předcházet podráždění.

Doplňkové zboží

Objevte na  Lékárna.cz přípravky potřebné k péči o pokožku po holení. Osvěžte svou pokožku po holení. Když se pomocí pěn a gelů připravíte na holení, bude oholení hladké a zároveň ochráníte svou pokožku před podrážděním a nepohodlím.

TIP! Na opravdu citlivou pokožku používejte gely na holení bez alkoholu. Mohou obsahovat také uklidňující heřmánek, výtažek z mořské řasy nebo Aloe Vera

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Online - Poradíme Vám