Moje srdcovky

Úvodní strana » Děti a maminky » Dětská výživa » Dětské čaje » Dětské instantní čaje

Dětské instantní čaje

Lahodná chuť rozpustných nápojů přispívá k dodržování pravidelného pitného režimu malých dětí.

Dětské instantní čaje jsou vhodné i pro nejmenší děti. Některé z nich mohou zahánět žízeň už u kojenců a to již od ukončeného 1. týdne. Pro takto malé miminko se hodí instantní fenyklový čaj. Dále existují čaje pro dobré spaní miminka, které mají utišující účinek a dalším neduhům, které děti často trápí.

Dětské instantní čaje - detailní popis

S přibývajícím věkem dítěte můžete zapojovat do pitného režimu variabilnější chutě. Některé nápoje jsou obohaceny o vitamín C nebo mohou obsahovat vlákninu.

Lékárna.cz nabízí dětské instantní čaje oblíbených značek

Lékárna.cz nabízí dětské instantní čaje těchto značek:

  • Sunárek - rozpustné nápoje a čaje jsou vyrobeny z kvalitních přírodních surovin a bez použití konzervačních látek či barviv. Díky obsahu prebiotické vlákniny budou mít vaše děti vždy spokojené bříško a vitamin C přispěje k posílení jejich organismu.
  • Čiperka - dětský nápoj v prášku. Pro děti od ukončeného 1. týdne a 4. měsíce.
  • Babio - dětský bionápoj fenykl. Pro děti od ukončeného 1. týdne.
  • Bebivita - instantní ovocný čaj je vhodný k doplnění pitného režimu kojenců a malých dětí v období přikrmování. Má jemnou osvěžující chuť, je dobře stravitelný a pro děti velmi prospěšný. Složení obsahuje vitamín C, který přispívá k lepšímu vstřebávání železa a podporuje vlastní obranyschopnost organizmu.

Doplňkové zboží

S přibývajícím věkem přijdou na řadu nejrůznější mléčné i nemléčně kaše, ovocné šťávy a svačinky, které u nás naleznete v pestré nabídce.

TIP! Nahlédněte i do naší další sekce Potřeby pro krmení, kde najdete příbory, kojenecké láhve a samozřejmě také bryndáčky, bez kterých se dítko při jídle neobejde.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám