Lékárna.cz

Zdravá lahev - dobrá volba

Zdravá lahev je unikátní nápojová lahev vyrobená z materiálu vyvinutého speciálně pro lékařské a farmaceutické účely. Díky tomu je po zdravotní stránce maximálně bezpečná.

Zdravá lahev - dobrá volba
Sdílet
Navštivte související produktové kategorie

Zdravá lahev neobsahuje ftaláty, změkčovadla ani Bisfenol A a má navíc celou řadu užitečných vlastností – netvoří se v ní plísně, povlak, lahev nepojímá pachy a zápach z předešlých nápojů.

Zdravá lahev pod lupou

  • Zdravotní prospěšnost

Zdravá lahev podporuje zdravý životní styl, kontroluje správné dodržování pitného režimu a tak i zdravé hubnutí. Je výborným pomocníkem v případě, že dítě dostatečně nepije, dokáže ho tzv. „rozpít“. Pomáhá Vám denně si kontrolovat svoji dávku pro zdraví.

  • Ekologie

Zdravá lahev je plně recyklovatelná, při její výrobě se nepoužívají žádné látky zatěžující životní prostředí. Má mnohonásobné použití – opakovaným plněním prospíváte přírodě, své peněžence i zdraví.

  • Variabilita

Zdravá lahev je dostupná v široké škále designů ve třech velikostech (0,5, 0,7 a 1,0 l). Navíc je u lahví možné libovolně měnit barevné provedení víčka a zátky či hubice, čímž vzniká nepřeberné množství kombinací, ze kterých si zaručeně vybere každý. Vynikajícím doplňkem k lahvi je odolný neoprénový termoobal.

  • Univerzálnost

Zdravá lahev je určená pro všechny typy nápojů, včetně sycených. Vydrží nápoj o teplotě až 100 st. Vhodná k použití i na ohřev v mikrovlnné troubě (max. 2 min. při 900 W).

  • Jednoduchá údržba

Při běžném používání stačí lahev vypláchnout vlažnou vodou a nechat vysušit – výhodou je široké hrdlo. Lahev lze opakovaně umývat v myčce na nádobí. Pro maximální hygienu je lahev možno vyvařovat (stejně jako kojenecké lahve).

  • Trvanlivost a odolnost

Při běžném používání je Zdravá lahev velmi odolná a bude Vám sloužit několik let. Životnost lahve se dá lehce prodloužit dokoupením náhradních dílů (víčka, zátky, hubice a těsnění). 

Dodržovat pitný režim se nevyplatí podceňovat. Zvláštní pozornost by mu měli věnovat zvlášť senioři a děti.

Navštivte související produktové kategorie
Zdravé láhve Děti a maminky

Přečtěte si také

Čím se omikron liší od ostatních variant nemoci covid-19? Je možné jej chytit současně s deltou? Jak mírnit průběh tohoto onemocnění a jaké jsou nové varianty covid-19 se dozvíte v našem článku.

více

Kombucha je šumivý probiotický nápoj, který vzniká kvašením slazeného čaje za pomoci bakterií a kvasnic. Poskytuje nejen letní chutné osvěžení, ale také mnoho prospěšných benefitů pro naše zdraví.…

více

Betaglukany (někdy nazývané jako imunoglukany) ) jsou polysacharidy přírodního původu, které se vyskytují v houbách, bakteriích a rostlinách. V naší nabídce je najdete v mnoha doplňcích stravy - ať…

více

Účinky dubové kůry (z dubu letního) ocení třeba mladí, které trápí problematická pleť nebo ti, kteří mají potíže s horními dýchacími cestami. V obou případech pomáhá dubová kůra udržet jejich…

více

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.