Lékárna.cz
Hledat

Zdravá lahev - dobrá volba

Zdravá lahev - dobrá volba
Sdílet
Navštivte související produktové kategorie

Zdravá lahev je unikátní nápojová lahev vyrobená z materiálu vyvinutého speciálně pro lékařské a farmaceutické účely. Díky tomu je po zdravotní stránce maximálně bezpečná.

Zdravá lahev neobsahuje ftaláty, změkčovadla ani Bisfenol A a má navíc celou řadu užitečných vlastností – netvoří se v ní plísně, povlak, lahev nepojímá pachy a zápach z předešlých nápojů.

Zdravá lahev pod lupou

  • Zdravotní prospěšnost

Zdravá lahev podporuje zdravý životní styl, kontroluje správné dodržování pitného režimu a tak i zdravé hubnutí. Je výborným pomocníkem v případě, že dítě dostatečně nepije, dokáže ho tzv. „rozpít“. Pomáhá Vám denně si kontrolovat svoji dávku pro zdraví.

  • Ekologie

Zdravá lahev je plně recyklovatelná, při její výrobě se nepoužívají žádné látky zatěžující životní prostředí. Má mnohonásobné použití – opakovaným plněním prospíváte přírodě, své peněžence i zdraví.

  • Variabilita

Zdravá lahev je dostupná v široké škále designů ve třech velikostech (0,5, 0,7 a 1,0 l). Navíc je u lahví možné libovolně měnit barevné provedení víčka a zátky či hubice, čímž vzniká nepřeberné množství kombinací, ze kterých si zaručeně vybere každý. Vynikajícím doplňkem k lahvi je odolný neoprénový termoobal.

  • Univerzálnost

Zdravá lahev je určená pro všechny typy nápojů, včetně sycených. Vydrží nápoj o teplotě až 100 st. Vhodná k použití i na ohřev v mikrovlnné troubě (max. 2 min. při 900 W).

  • Jednoduchá údržba

Při běžném používání stačí lahev vypláchnout vlažnou vodou a nechat vysušit – výhodou je široké hrdlo. Lahev lze opakovaně umývat v myčce na nádobí. Pro maximální hygienu je lahev možno vyvařovat (stejně jako kojenecké lahve).

  • Trvanlivost a odolnost

Při běžném používání je Zdravá lahev velmi odolná a bude Vám sloužit několik let. Životnost lahve se dá lehce prodloužit dokoupením náhradních dílů (víčka, zátky, hubice a těsnění). 

Dodržovat pitný režim se nevyplatí podceňovat. Zvláštní pozornost by mu měli věnovat zvlášť senioři a děti.

Navštivte související produktové kategorie
Zdravé láhve Děti a maminky
Máte dotaz k článku? Napište nám!

Přečtěte si také

Co je klíště, jak vytáhnout klíště a co raději nedělat, jaké repelenty používat nebo co to je DEET poradíme v našem článku. Vyzkoušejte i náš tip na domácí repelent!

více

Po návratu z přírody byste se vždy měli pečlivě prohlédnout - klíště je přenašečem různých nemocí, kromě jiného i klíšťové encefalitidy. V našem článku se dozvíte, co to je klíšťová encefalitida, jak…

více

Strie jsou maličké jizvičky na pokožce. Striemi se mohou trápit ženy, muži ale i dospívající. Poradíme vám osvědčené způsoby, jak striím předcházet a jak se jich zbavit.

více

Proč je důležitý pitný režim u dětí a seniorů, co ovlivňuje potřebu příjmu tekutin a jak poznat dehydrataci u seniorů? Prozradíme, jak na to.

více
Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.