Lékárna.cz

Chůvičky SMARTON

Zvolené filtraci neodpovídá žádné zboží

Zrušit filtr

Chůvičky SMARTON

Budete mít jistotu, že je vaše miminko v pořádku, i když zrovna nebudete u něj a budete moci v klidu odpočinout. Chůvičky nabízejí spoustu funkcí, které udrží v klidu vás i spícího andílka. Mezi oblíbené značky patří Motorola a TrueLife.

Nejlepší digitální chůvička Philips Avent nabízí spoustu funkcí

Mezi nejoblíbenější a nejspolehlivější chůvičky patří digitální chůvička Philips Avent, která umožňuje přenos zvuku na dálku 330 metrů a funguje i jako vysílačka, takže s její pomocí uklidníte dítě i na dálku. Díky speciální technologii uslyšíte každý zvuk, který vaše miminko vydá. Dětská chůvička Philips Avent nemůže být rušena jinými zařízeními, která vydávají signál, a proto je stoprocentně spolehlivá.

Díky videochůvičce mějte dítě pod neustálým dohledem

Videochůvička s kamerou vám umožní mít vaše miminko pod neustálým dohledem. Videochůvička je napojena na kamery, díky kterým můžete kdykoliv vidět, co vaše dítě právě dělá a co se v jeho pokoji děje. LCD displej videochůvičky s denním a nočním viděním nabízí kvalitní obraz, takže o nic nepřijdete.

Oblíbená videochůvička značky Avent má dosah až 150 metrů a dá se napojit na 4 kamery. Kamery se dají upevnit na stěnu pomocí speciálního držáku, díky kterému budete mít rozhled po celém pokoji. Videochůvička má také funkci zvětšení a posouvání, takže můžete v klidu dohlížet na všechno, co vaše dítě právě provádí.

Kategorii Chůvičky najdete i na našem slovenském e-shopu MojaLekáreň.sk

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.