Moje srdcovky

Úvodní strana » Děti a maminky » Péče o dítě » Kojenecké váhy

Kojenecké váhy

Mějte hmotnost svého novorozeného dítěte pod kontrolou. Kojenecké váhy patří mezi praktické pomocníky v péči o růst miminka.

Zvolené filtraci neodpovídá žádné zboží

Zrušit filtr

Kojenecké váhy - detailní popis

Sledování tělesné hmotnosti novorozence může včas upozornit na nějaké problémy. Abyste předešli planým poplachům, je dobré řídit se údaji ve stanovených tabulkách. Tabulka určuje jaká by měla být váha a výška podle věku dítěte. Samozřejmě čísla jsou orientační, vše je individuální.

Jakou váhu vybrat?

Nabídka kojeneckých vah je značně pestrá. Při výběru se zaměřte především na tvar a velikost váhy a také na užitečné funkce, které některé váhy nabízejí.

  • Kojenecká váha by měla být ergonomicky tvarovaná, s protiskluzovou úpravou povrchu. Díky tomu zajistíte větší bezpečnost při vážení miminka.
  • Maximální nosnost váhy bývá 20 kg, ovšem někdy je to o něco méně, proto se při výběru vhodné váhy zaměřte i na tento parametr.
  • Dalším poměrně významným parametrem u kojeneckých vah je přesnost vážení. Některé váhy ukazují hmotnost s přesností na gramy, jiné na dekagramy. Proto zvažte, jak přesné údaje od váhy budete požadovat.
  • Vážení dítěte nemusí být někdy snadné. Proto některé kojenecké váhy nabízejí skvělou funkci, která zabezpečí zvážení miminka, i když není v klidu a hýbe se.

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám