Úvodní strana Zdraví a léky Volně prodejné léky Léky na chřipku a nachlazení Léky na kašel Léky na vlhký kašel

BROMHEXIN 8 mg 25 tablet

Léčivý přípravek
Kód výrobku: 15773
97 %

Přípravek k léčení všech onemocnění dýchacích cest, s tvorbou hustého, vazkého hlenu. Ulehčuje vykašlávání. Určen dospělým a dětem od 6 let.

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Pozítří odešleme, u vás v úterý 20. 4.

Pozítří odešleme, u vás v úterý 20. 4.

Běžná cena: 69 Kč
49 Kč
Ušetříte: 29 % (20 Kč)

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

BROMHEXIN 8 mg 25 tablet

Používá se k uvolnění hlenu u akutních a chronických onemocnění průdušek a plic s úporným zahleněním. Bez porady s lékařem se tento přípravek užívá pro léčbu akutních onemocnění dýchacích cest, jako je akutní zánět průdušek. Na doporučení lékaře se tento přípravek užívá pro léčbu chronických onemocnění dýchacích cest, jako je chronický zánět průdušek. Bromhexin Berlin-Chemie je určen pro děti od 6 let, dospívající a dospělé. Pokud se do 4 až 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.

Léková forma

Žluté až zelenožluté, na obou stranách mírně vypouklé obalené tablety, uvnitř téměř bílé. k perorálnímu podání. 

Léčivá látka a její množství

Léčivou látkou je bromhexini hydrochloridum. Každá obalená tableta obsahuje bromhexini hydrochloridum 8 mg.

Jak užívat

Dospělí a dospívající starší 14 let 1-2 obalené tablety 3x denně (což odpovídá 24- 48 mg bromhexin-hydrochloridu denně). Děti a dospívající ve věku 6-14 let a pacienti s hmotností pod 50 kg 1 obalená tableta 3x denně (což odpovídá 24 mg bromhexin-hydrochloridu denně)

Při porušené funkci ledvin nebo závažných onemocněních jater by tento lék měl být užíván v delších intervalech nebo nižších dávkách. Prosím, zeptejte se na to svého lékaře.

Na co si dát pozor

Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, která je součástí každého balení.

Neužívejte tento přípravek po uplynutí doby použitelnosti uvedené na blistru a na krabičce za „EXP“. Doba použitelnosti se vztahuje k poslednímu dni uvedeného měsíce. Uchovávejte při teplotě do 25 °C.

Obsah balení

Balení obsahuje 25 tablet. 

Nežádoucí účinky

Podobně jako všechny léky, může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého - nežádoucí účinky najdete v příbalovém letáku.

Nežádoucí účinky můžete hlásit přímo na adresu:

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48

100 41 Praha 10

webové stránky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.

Informace o produktu

Výrobce: BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP)
Značka: BROMHEXIN
Produktová řada: BROMHEXIN tablety
Kód výrobku: 15773
Kód EAN: 4013054001103
Kód SÚKL: 51621
ATC skupina: Bromhexin
Cesta podání: Perorální podání
Držitel rozhodnutí: BERLIN-CHEMIE AG (MENARINI GROUP)

Oznámit nežádoucí účinky

Recenze (6)

BROMHEXIN 8 mg 25 tablet

Recenze od 6 uživatelů s celkovým hodnocením 97 %.

Přidat recenzi produktu

100 %

pomáhá
nic
100 %

tablety fungují skvěle, účinnost lety prověřená, doporučuji

80 %

100 %

dobrý

dobrý
nic
100 %

100 %

Diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka