Lékárna.cz

Zkuste VICHY! Testovací balíčky za 149 Kč

Pro prvních několik desítek zájemkyň tu máme speciální nabídku testovacích balíčků Vichy za 149 Kč. Balíčky obsahují 7 miniproduktů k otestování a poukaz na 100 Kč na příští nákup produktů Vichy na Lékárně.cz.

... a už jsou pryč! Testovací balíčky došly, ale už připravujeme další akci na kosmetiku Vichy!

Pořiďte si testovací balíček Vichy za 149 Kč

V laboratořích Vichy si byli natolik jisti, že když kosmetiku Vichy vyzkoušíte, budete s ní naprosto spokojena. Proto Vichy přichází s jedinečnou nabídkou testovacích balíčků. Ty obsahují malá cestovní balení a vzorky kosmetiky v hodnotě několika set korun a slevový kupon na kosmetiku Vichy v hodnotě 100 Kč, který snadno uplatníte při svém příštím nákupu na Lékárně.cz.

Balíček VICHY Idéalia balíček proti mdlé pleti a prvním vráskám obsahuje 15ml krém Vichy Idéalia a další vzorky kosmetické řady Vichy Idéalia, která rozjasňuje pleť a sjednocuje její odstín. Najdete v něm i malý vzorek opalovacího krému a vlasového šamponu Vichy.
Detail balíčku Vichy Idéalia >

Balíček VICHY Neovadiol balíček pro pleť se ztrátou hutnosti obsahuje 15ml krém Vichy Neovadiol a další vzorky kosmetické řady Vichy Neovadiol speciálně určené pro ženy ve věku 50+. Také v tomto balíčku najdete malý vzorek opalovacího krému a vlasového šamponu Vichy.
Detail balíčku Vichy Neovadiol >

Nabídka je pro velký zájem omezená skladovou zásobou několika desítek kusů testovacích balíčků. Využijte jedinečné příležitosti vyzkoušet kvalitní francouzskou kosmetiku Vichy za symbolickou cenu.

Všechny testovací balíčky Vichy

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.