Lékárna.cz
Hledat

Zkuste VICHY! Testovací balíčky za 149 Kč

Pro prvních několik desítek zájemkyň tu máme speciální nabídku testovacích balíčků Vichy za 149 Kč. Balíčky obsahují 7 miniproduktů k otestování a poukaz na 100 Kč na příští nákup produktů Vichy na Lékárně.cz.

... a už jsou pryč! Testovací balíčky došly, ale už připravujeme další akci na kosmetiku Vichy!

Pořiďte si testovací balíček Vichy za 149 Kč

V laboratořích Vichy si byli natolik jisti, že když kosmetiku Vichy vyzkoušíte, budete s ní naprosto spokojena. Proto Vichy přichází s jedinečnou nabídkou testovacích balíčků. Ty obsahují malá cestovní balení a vzorky kosmetiky v hodnotě několika set korun a slevový kupon na kosmetiku Vichy v hodnotě 100 Kč, který snadno uplatníte při svém příštím nákupu na Lékárně.cz.

Balíček VICHY Idéalia balíček proti mdlé pleti a prvním vráskám obsahuje 15ml krém Vichy Idéalia a další vzorky kosmetické řady Vichy Idéalia, která rozjasňuje pleť a sjednocuje její odstín. Najdete v něm i malý vzorek opalovacího krému a vlasového šamponu Vichy.
Detail balíčku Vichy Idéalia >

Balíček VICHY Neovadiol balíček pro pleť se ztrátou hutnosti obsahuje 15ml krém Vichy Neovadiol a další vzorky kosmetické řady Vichy Neovadiol speciálně určené pro ženy ve věku 50+. Také v tomto balíčku najdete malý vzorek opalovacího krému a vlasového šamponu Vichy.
Detail balíčku Vichy Neovadiol >

Nabídka je pro velký zájem omezená skladovou zásobou několika desítek kusů testovacích balíčků. Využijte jedinečné příležitosti vyzkoušet kvalitní francouzskou kosmetiku Vichy za symbolickou cenu.

Všechny testovací balíčky Vichy

Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.