Podrobné informace

Spokojené bříško vašeho děťátka je nezbytným kouskem i vaší spokojenosti. Masáž bříška olejem Weleda zcela odbourá napětí a harmonizuje trávení.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 5126
Kód EAN: 4001638095082
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Mnoho miminek trápí nafouklé bříško, prdíky a větry a maminky pak trpí se svým plačícím drobečkem. Olejíček na masáž bříška z bylinek a dalších přírodních složek v bio kvalitě uleví bolestem vašeho miminka a vy si budete moci spokojeně užívat maminkovských radostí.

Základem olejíčku je mandlový olej, který zklidňuje a pěstí pokožku a oleje z heřmánku, majoránky a kardamomu podpoří trávení v bříšku.

Čeho dosáhnete masáží bříška olejem Weleda

  • Blízkého kontaktu se svým děťátkem, který samotný už ho uklidní.
  • Vtíráním olejíčku dostanete jemnou cestou k trávícímu systému látky, které zklidní a podpoří trávení a uleví nafouklému bříšku.
  • Ošetříte jemnou pleť vašeho děťátka.
  • Vaše miminko nebude trápit nic nepříjemného, bude spokojené a vy si budete moci úlevně vydechnout.

Jak masážní olejíček pro miminka používat

Používejte jednou i několikrát denně, také preventivně.

Před  masáží si zahřejte ruce a ujistěte se, že je v místnosti dostatečně teplo. Zahřejte trochu oleje v dlaních a vtírejte kolem pupíku ve směru hodinových ručiček.

Doporučujeme masáže formou spirály, která končí u levého stehna dítěte. Tato technika je obzvlášť jemná a příjemná pro miminko.

Z čeho se olejíček pro děti skládá

Mandlový olej, éterické oleje z majoránky, heřmánku římského a kardamomu.

Recenze zákazníka

Mého malého syna často trápilo nadýmání a bolest bříška. Pátrala jsem po něčem, co mu uleví, nejlépe přírodním a olejíček na bříško od Weledy naprosto předčil mé očekávání. Miminku se uleví téměř ihned a když ho používám preventivně, tak vlastně ani žádné větry nevzniknou“.

O výrobcích Weleda

Firma Weleda naplňuje ve svých výrobcích své motto „V souladu s člověkem a přírodou“.  Z přírody, většinou v biokvalitě,  pochází všechny suroviny pro výrobu kosmetiky, potravinových doplňků  všech ostatních přípravků, které podporují zdravý životní styl, osobní rozvoj a obnovují zdraví člověka. Firma má vysoká ekologická měřítka nejen pro kvalitu surovin, ale i pro zachování přírodních zdrojů.

Weleda vyvinula speciální řadu přípravků pro těhotné ženy, čerstvé maminky i miminka. Tyto výrobky byly vyvíjeny ve spolupráci s porodními asistentkami, lékaři a farmaceuty a jako u všech výrobků Weledy, jsou i tyto čistě přírodní a suroviny jsou v bio kvalitě.

Recenze (3)

Recenze produktu WELEDA Olej na masáž bříška kojence 50 ml

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(7) (5)

100 %

(8) (5)

80 %

produkt jsem vybrala na doporučení pediatričky

  • způsob balení
  • používám pouze krátce, proto nemohu určit zda zcela funguje

(7) (7)

60 %

alespoň bez chemie

  • Přírodní produkt
  • moc nezabral

Diskuze (1)

Diskuze k produktu WELEDA Olej na masáž bříška kojence 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(7) (5) (0) 21/03/2005

Lenka K. - Prosím o radu

Po výborných zkušenostech s ostatními výrobky této značky se chystám zakoupit i tento olejíček na masáž bříška kojence. Máte někdo už nějakou zkušenost s masážemi miminek? Předem děkuji za reakce.

Vstoupit do diskuze