Podrobné informace

Vaše láska je pro děťátko to nejdůležitější a hladký růžový zadeček vašeho miminka a jeho klidný spánek přispěje k vaší i jeho spokojenosti.

Informace o produktu

Výrobce: WELEDA, spol. s r.o.
Značka: WELEDA
Kód výrobku: 326269
Kód EAN: 4001638096652
Držitel rozhodnutí: WELEDA, spol. s r.o.

Zklidňující kojenecký krém s láskou z přírody zklidní pokožku zadečku vašeho děťátka, ochrání ji a předchází podráždění v oblasti plenek.

Výtažky z proskurníku lékařského poskytují jemné dětské pokožce dokonalou ochranu a zklidnění při případném podráždění.

Co dokáže zklidňující dětský krém Weleda

  • Ochrání pokožku dětského zadečku před vlhkostí.
  • Zklidní podrážděnou pokožku a ošetří případné opruzeniny.
  • Posílí pokožku, hydratuje ji a vyživí.
  • Tento zklidňující krém pro kojence je bez parfemace, neobsahuje žádné syntetické, konzervační ani jiné dráždivé látky.

Jak používat kojenecký krém na zklidnění

Krém můžete pro děťátko používat od prvního dne života.

Šetrně očistěte zadeček a  naneste krém na místa ohrožená působení vlhkosti a  stolice. Promažte kožní záhyby a ošetřete případná podrážděná místa nebo opruzeniny.  

Složení dětského krému na opruzeniny

Kokosový, mandlový a sezamový olej zpevňují, posilují, ale současně zjemňují pokožku, zklidňují ji a působí protizánětlivě.

Oxid zinečnatý ochraňuje kůži proti vlhkosti, výtažky z violky trojbarevné posilují obranyschopnost pokožky a kyselina mléčná odstraní z pokožky bakterie a udržuje vlhkost v pokožce v přirozené rovnováze.

Recenze zákazníka

To je opravdu balzám na dětský zadeček, opruzeniny nemají šanci vzniknout a případná začervenalá místa mizí skoro hned. Moje miminko se po namazání hned směje“.

O výrobcích Weleda

Firma Weleda naplňuje ve svých výrobcích své moto „V souladu s člověkem a přírodou“.  Z přírody, většinou v biokvalitě,  pochází všechny suroviny pro výrobu kosmetiky, potravinových doplňků  všech ostatních přípravků, které podporují zdravý životní styl, osobní rozvoj a obnovují zdraví člověka. Firma má vysoká ekologická měřítka nejen pro kvalitu surovin, ale i pro zachování přírodních zdrojů.

Recenze (18)

Recenze produktu WELEDA Zklidňující kojenecký krém 50 ml

Recenze od 18 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (5)

100 %

Zkusili jsme i tuto antialergickou řadu Weleda baby, ale vrátili jsme se nakonec k měsíčkové péči.

(3) (3)

100 %

Vyzkoušela jsem na obě děti, perfektně zabírá! Stačí málo, tudíž dloooooho vydrží :)))

(4) (4)

100 %

SUper konzistence a bez vune, malemu vyhovuje.

(3) (6)

80 %

Vyzkoušen i za horka, celkem obstál. Jednoznačně pozitivní: konzistence, bez parfému, stačí málo.Nevyhovuje balení (víčko) - kdo někdy přebaloval děti, ví.. :-)

(5) (4)

100 %

Malý je citlivý na opruzeniny, od Weledy zabral, byla jsem hodně překvapená. Má hustou konzistenci a stačí malinko. Je příjemný, balení super na cesty.

(5) (3)

100 %

Krém má hutnou konzistenci a praktické malé balení do kabelky. Snadno se roztírá (stačí velmi malé množství) a dobře chrání dětskou pokožku před opruzeninami.

(3) (3)

40 %

Na zadeček můžeme používat jen dva krémy a tento mezi ně nepatří, malému se po něm osypal zadeček, je kapku víc citlivější, bohužel, ale hezky se roztíral

(5) (2)

60 %

Myslela jsem si, že taková značka bude pro nás vyhovující, ale vůbec nám to na opruzeniny nepomohlo :( Spíš naopak - bylo to ještě horší :(

(5) (3)

80 %

Kvalitní krém na dětské zadečky :), zatím úplně bez opruzenin. Lehce se nanáší.

(3) (5)

100 %

Výborná konzistence a bez parfemace. Dcera má sklony k opruzeninám a tak nám přes noc pomohl dát vše do pořádku. Určitě doporučuji!

Diskuze

Diskuze k produktu WELEDA Zklidňující kojenecký krém 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze