Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » T » TOMIL S.R.O.

TOMIL S.R.O.

Cena (Kč):

Značka

Druh zboží

Určeno na

Počet ks

Jednotkové množství

Produkty tohoto výrobce

 • WANSOU aviváž koncentrát 1l=4l lotos extract

  WANSOU aviváž koncentrát 1l=4l lotos extract

  Akce

  3 dny

  S uklidňující vůní a výtažky lotosového květu. Aviváž optimálně změkčí prádlo a dodá mu příjemnou svěží vůni.

  42 Kč -19% 52 Kč

 • WANSOU aviváž koncentrát 1l=4l mountain sky

  WANSOU aviváž koncentrát 1l=4l mountain sky

  Akce

  3 dny

  S přídavkem speciální látky, která chrání vlákna tkanin a usnadňuje žehlení. Optimálně změkčí prádlo a dodá mu příjemnou svěží vůni.

  42 Kč -22% 54 Kč

 • DR DEVIL tekutý wc blok3x55ml 3v1 lemon fresh Biocidní přípravek

  DR DEVIL tekutý wc blok3x55ml 3v1 lemon fresh

  Akce

  3 dny

  WC tekutý blok 3 v 1 Lemon fresh voní, čistí a preventivě působí proti usazování vodního kamene. Balení 3 x 55 ml Varování Xi - Dráždivý Korozivní Složení Mírně viskózní přípravek na bázi 15 – 30 % anionaktivních, < 5 % amfoterních a neionogenních tenzidů  s přídavkem parfému. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  39 Kč -20% 49 Kč

 • DR DEVIL tekutý wc blok3x55ml 3v1 polar aqua Biocidní přípravek

  DR DEVIL tekutý wc blok3x55ml 3v1 polar aqua

  Akce

  3 dny

  WC tekutý blok 3 v 1 Polar aqua voní, čistí a preventivě působí proti usazování vodního kamene. Balení 3 x 55 m Varování Nebezpečnost pro zdraví / nebezpečný pro ozonovou vrstvu Xi - Dráždivý Korozivní Složení Gelový přípravek na bázi > 30 % neoinogenních tenzidů < 5% amfoterních tenzidů s přídavkem  parfému. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  39 Kč -20% 49 Kč

 • DR DEVIL tekutý wc blok3x55ml 3v1 natur fresh Biocidní přípravek

  DR DEVIL tekutý wc blok3x55ml 3v1 natur fresh

  Akce

  3 dny

  WC tekutý blok 3 v 1 Natur fresh voní, čistí a preventivě působí proti usazování vodního kamene. Balení 3 x 55 ml Varování Xi - Dráždivý Korozivní Složení Mírně viskózní přípravek na bázi 15 – 30 % anionaktivních, < 5 % amfoterních a neionogenních tenzidů  s přídavkem parfému. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

  39 Kč -15% 46 Kč

 • Air menline happy náplně 3x15ml nature wonder

  3 dny

  Návod k použití: 1.Vložte náplň do plastového držáku a zatlačte dokud náplň kliknutím nezapadne. 2. Pro osvěžení vzduchu jemně stlačte. Jeden stisk postačí pro osvěžení celé místnosti. 3. Po vyčerpání spreje vyjměte prázdnou náplň. Pokyny pro předlékařskou první pomoc: 1 Při nadýchání odveďte postiženého na čerstvý vzduch, v případě přetrvávajících potíží vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží omyjte postižené místo vodou a mýdlem. Při zasažení očí okamžitě vyplachujte proudem vody po dobu několika minut, při přetrvávajících potíží vyhledejte lékařskou pomoc. Upozornění: Nádobka je pod stálým tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Nádobku neprorážejte ani nespalujte, ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Složení: Přípravek obsahuje: ropný plyn, zkapalněný, CAS 68476-86-8. Pokyny pro bezpečné nakládání: S2 Uchovejte mimo dosah dětí. S9 Uchovávejte obal na dobře větraném místě.

  82 Kč

Nejprodávanější značky

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám