Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » L » LABOFARM

LABOFARM

 • Anti-Stress tbl.60 Doplněk stravy

  2 dny

  Anti-Stress obsahuje přírodní směs sušených bylin. Tato směs bylin je doporučována především osobám, které se denně dostávají do různých stresových situací. Dávkování: Doporučené dávkování je 1 tableta 3x denně. Není vhodné pro děti. Složení: Kozlík lékařský, Meduňka lékařská, Srdečník obecný, Chmel obecný.

  184 Kč -13% 212 Kč

 • Anti-Stress tbl.20 Doplněk stravy

  2 dny

  Dávkování Doporučené dávkování je 1 tableta 3x denně. Není vhodné pro děti. Složení Kozlík lékařský, Meduňka lékařská, Srdečník obecný, Chmel obecný

  72 Kč -9% 79 Kč

 • Anti-Prostat tbl.60 Doplněk stravy

  2 dny

  Dávkování 3x denně 4 tablety. Účinné látky Kořen kopřivy 1 tableta obsahuje kořen kopřivy - prášek 330mg. Poznámka Preparát je určen pouze pro dospělé muže. Chraňte před dětmi. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 st. C. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

  136 Kč -6% 145 Kč

 • Anti - Depres tbl. 20 Doplněk stravy

  2 dny

  Užití: 1 tableta obsahuje Třezalka 330mg. Dávkování: 1 tableta 3x denně. Účinné látky: Třezalka tečkovaná Není vhodné pro děti. Nevhodné v období těhoteství a laktace. Nutno omezit pobyt na slunci.

  72 Kč -9% 79 Kč

 • Anti-Depres tbl. 60 Doplněk stravy

  2 dny

  1 tableta obsahuje - Třezalka 330 mg. Dávkování: 1 tableta 3x denně Není vhodné pro děti. Nevhodné v období těhotenství a laktace. Nutno omezit pobyt na slunci.

  184 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám