Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » F » FURminator, Inc.

FURminator, Inc.

FURminator, to je výrobce speciálně vyvinutých přístrojů pro odstraňování volné podsady koček, psů nebo koní. Hrabla jsou nabízena též pro koťata nebo štěňata. Jejich použití je šetrné a bezpečné. Zkusit můžete také kleště nebo brusky na drápky, spreje a kondicionéry, roztok na čištění uší, kartáče či hřebeny.
 • FURminator hrablo Small Animal deShedding Tool 1ks

  FURminator hrablo Small Animal deShedding Tool 1ks

  Výprodej Akce

  skladem 1 - 2 ks

  Králíci, Fretky. Šíře hrabla 3cm

  466 Kč -18% 569 Kč

 • FURminator Proti línání suchý spray pro 250ml

  FURminator Proti línání suchý spray pro 250ml

  Akce

  2 dny

  Na vnější použití pro psy a kočky starší 6 týdnů. Bez parabenů, bez umělých barviv. Vyrobeno v USA.

  156 Kč -34% 235 Kč

 • FURminator hrablo Large Long Hair pro psy 1ks

  FURminator hrablo Large Long Hair pro psy 1ks

  Akce

  2 dny

  Patentované profesionální hrablo s kovovou samočistící hlavicí pro velké psy s dlouhou srstí. Příjemné ergonomické madlo skvěle padne do ruky.Redukuje línání o více než 90%.Rychle a snadno odstraňuje podsadu a uvolněné chlupy, neřeže ani nijak nepoškozuje srst nebo kůži. Hlava z nerezové ocely pronikne hlouběji a bezpečně odstraní podsadu a uvolněné chlupy.Snižuje množství alergenů v prostředí, kde zvíře žije. Návod k použití Péči o srst hřebenem FURminator lze provádět pravidelně po celý rok jednou nebo dvakrát za týden po dobu deseti až dvaceti minut. Je třeba dbát na to, aby srst byla čistá, zcela suchá a nezacuchaná. Opatrnost je nutná na citlivých místech na těle zvířete. Před vyčesáváním pečlivě prohlédněte pokožku zvířete, zda v ní nejsou strupy, poranění otlačeniny apod., a pokud je najdete, vyhledejte pomoc veterináře. Hřebenem FURminator je doporučeno vyčesávat dlouhými pravidelnými tahy po směru růstu srsti a nevracet se opakovaně na stejné místo. Samozřejmě je třeba vyčesávat citlivě a bez většího tlaku, který by mohl způsobit poranění. Při začervenalé, podrážděné kůži je nutné s vyčesáváním hned přestat. Při pravidelném používání hřebenu FURminator budete mít víc času na Vašeho chlupatého přítele, neboť se nebudete muset věnovat uklízení vypadaných chlupů.

  799 Kč -33% 1 199 Kč

 • FURminator hrablo Large Long Hair pro kočky 1ks

  FURminator hrablo Large Long Hair pro kočky 1ks

  Akce

  2 dny

  Vyčesávací hrablo pro velké kočky s dlouhou srstí.

  572 Kč -34% 869 Kč

 • FURMINATOR Masážní kartáč Curry Comb pro psy 1 ks

  FURMINATOR Masážní kartáč Curry Comb pro psy 1 ks

  Akce

  2 dny

  Masážní kartáč pro psy s krátkou nebo středně dlouhou srst. Profesionální péče o srst Tvarované gumové zuby Odstraňuje prach a uvolněnou srst z vašeho domácího mazlíčka Ergonomická rukojeť je bezpečná a pohodlná do ruky Napomáhá udržovat zárodky a bakterie na minimu Masážní kartáč je určen pro  vyčištění srsti o prachu a odumřelé srsti. Díky své jedinečné masážní technologii, která podporuje tvorbu přírodních olejů, se srst stává lesklejší a vypadá zdravější. Komfortní provedení na vrchní straně s poutkem, umožňuje snadnou manipulaci i za mokra. Antimikrobialní plast, který pomáhá eliminovat bakterie a jejich zárodky. Kartáčování je prvním krokem správné péče o srst. Často se stává, že i přes důkladné kartáčování zůstanou v srsti chomáčky a cucky srsti. Tyto se snadno odstraní pomocí hřebenu.

  199 Kč -34% 301 Kč

 • FURminator hrablo Small Short Hair pro psy 1ks

  FURminator hrablo Small Short Hair pro psy 1ks

  Akce

  2 dny

  Nový společník pro srst vašeho mazlíčka vás potěší hned v několika směrech. Vyčistí a vyčeše srst vašeho čtyřnohého kamaráda, kvalitním vyčesáním ozdraví jeho kůži, příjemně ho podrbe a vám ubere práci s uklízením a luxováním psích chlupů. Je to tedy psí hřeben a hrablo v jednom.  Toto hrablo je určeno pro malé rasy psů s krátkou srstí. Má kovovou samočistící hlavici a dobře se drží díky ergonomické rukojeti. Hlavice z nerezové oceli snadno odstraní vašemu pejskovi starou srst, podsadu a uvolněné chlupy. Hrablem Furminator můžete pečovat o srst svého pejska jednou až dvakrát týdně po dobu 10 – 20 minut. Srst tak bude dokonalá a mazlíček maximálně spokojený.  Výhody používání FURminatoru Small Short Hair pro psy Nepoškozuje srst, neřeže a snadno a bezpečně odstraňuje uvolněné chlupy a zabraňuje dalšímu línání lépe než při vyčesávání kartáčem. Redukuje línání více než o 90 %.  Hrablo pro psy účinně vyčesává srst a pomáhá ke snížení alergenů. Kůže je zdravější a srst lesklejší. Jak hrablo pro malé psy používat Před použitím hřebenu raději srst a kůži vašeho pejska prohlédněte. Vyčesávejte srst bez většího tlaku po směru růstu chlupů pravidelnými dlouhými tahy a nevracejte se na stejné místo. Buďte při vyčesávání opatrní na citlivých místech vašeho pejska. Nevyčesávejte srst, pokud objevíte podrážděnou či  zčervenalou kůži. Recenze zákazníka Chvíli mi trvalo než jsem se naučila hrablo používat a než si na něj můj pes zvykl. Teď na něj nedám dopustit. Dobře se s ním pracuje. Pejsek má krásně upravenou srst a hlavně mi doma ubylo to šílené uklízení chlupů.

  532 Kč -33% 799 Kč

 • FURminator hrablo s kovovými otočnými zuby pro psy 1ks

  2 dny

  Hřeben typu hrábě.

  254 Kč -6% 269 Kč

 • FURminator hrablo Medium Long Hair pro psy 1ks

  FURminator hrablo Medium Long Hair pro psy 1ks

  Akce

  2 dny

  Vyčesávací hrablo pro střední psy s dlouhou srstí.

  666 Kč -33% 999 Kč

 • FURminator Deodorant suchý spray 250ml

  FURminator Deodorant suchý spray 250ml

  Akce

  2 dny

  FURminator deOdorizing Waterless Spray. Neutralizuje zápach zvířete mezi koupelemi. Na vnější použití pro psy a kočky starší 6 týdnů. Bez parabenů, bez umělých barviv. Neutralizuje zápach zvířete mezi koupelemi. Nastříkejte přímo na srst a vetřete. Usušte ručníkem. Není nutno oplachovat. Dle potřeby opakujte. Složení přírodní tenzidy, voda, zažívací soda, modifikátor pachu, rostlinný proteinový extrakt. Bez parabenů, bez umělých barviv Uchovávejte mimo dosah dětí. Na vnější použití pro psy a kočky starší 6 týdnů. Zamezte kontaktu s očima. V případě podráždění nepokračujte v používání a poraďte se s veterinářem. Vyrobeno v USA.

  156 Kč -34% 235 Kč

 • FURminator hrablo Small Short Hair pro kočky 1ks

  FURminator hrablo Small Short Hair pro kočky 1ks

  Akce

  2 dny

  Vyčesávací hrablo pro kočky.

  532 Kč -33% 799 Kč

 • FURminator Šampon pro psy a kočky 250ml Veterinární přípravek

  FURminator Šampon pro psy a kočky 250ml

  Akce

  2 dny

  FURminator deShedding Ultra Premium Shampoo. Pomáhá udržovat zdravou srst a redukuje línání. Na vnější použití pro psy a kočky starší 6 týdnů. Bez parabenů, bez umělých barviv. Vyrobeno v USA

  156 Kč -46% 289 Kč

 • FURminator hrablo Large Short Hair pro psy 1ks

  FURminator hrablo Large Short Hair pro psy 1ks

  Akce

  2 dny

  Vyčesávací hrablo pro velké psy s krátkou srstí.

  799 Kč -33% 1 199 Kč

 • FURminator Šampon pro štěňata a koťata 250ml Veterinární přípravek

  FURminator Šampon pro štěňata a koťata 250ml

  Akce

  2 dny

  FURminator My FURst Ultra Premium Puppy Shampoo. Jemný, oči nedráždící, s vyváženým pH k ošetření citlivé pokožky. Na vnější použití pro psy a kočky starší 6 týdnů. Bez parabenů, bez umělých barviv. Vyrobeno v USA.

  156 Kč -42% 269 Kč

 • FURminator hrablo Small Long Hair pro psy 1ks

  FURminator hrablo Small Long Hair pro psy 1ks

  Akce

  2 dny

  Vyčesávací hrablo pro malé psy s dlouhou srstí.

  532 Kč -33% 799 Kč

 • FURminator hrablo Small Long Hair pro kočky 1ks

  FURminator hrablo Small Long Hair pro kočky 1ks

  Akce

  2 dny

  Vyčesávací hrablo pro malé kočky s dlouhou srstí.

  532 Kč -33% 799 Kč

 • FURminator hřeben a kartáč pro koťata 1ks

  FURminator hřeben a kartáč pro koťata 1ks

  Akce

  2 dny

  FURminator se skládá z anatomicky zakřiveného hřebenu a kartáče, hřeben i kartáč je bezpečný a velmi jemný k choulostivé pokožce koťat a při vyčesávání příjemně masíruje, ergonomická rukojeť pro pohodlné používání se speciálním tlačítkem pro snadnou výměnu nástavců.

  419 Kč -34% 631 Kč

 • FURminator Prevence bezoárů suchý spray 250ml

  FURminator Prevence bezoárů suchý spray 250ml

  Akce

  2 dny

  FURminator Hairball Prevention Waterless Spray for Cats. Bez koupele zabraňuje nadměrnému vypadávání srsti a působí preventivně proti vzniku bezoárů. Na vnější použití pro kočky starší 6 týdnů. Bez parabenů, bez umělých barviv. Vyrobeno v USA.

  156 Kč -34% 235 Kč

 • FURminator hřeben a kartáč pro štěňata 1ks

  FURminator hřeben a kartáč pro štěňata 1ks

  Akce

  2 dny

  Bezpečné a šetrné k jemné kůži štěněte. Vyměnitelný kartáč, nebo hřeben.

  419 Kč -34% 631 Kč

 • FURMINATOR Giant Long Hair hrablo pro psy 1 ks

  2 dny

  Patentované profesionální hrablo s kovovou samočistící hlavicí pro psy. Specifikace výrobku: Příjemné ergonomické madlo skvěle padne do ruky. Redukuje línání o více než 90%. Rychle a snadno odstraňuje podsadu a uvolněné chlupy, neřeže ani nijak nepoškozuje srst nebo kůži.  Hlava z nerezové oceli pronikne hlouběji a bezpečně odstraní podsadu a uvolněné chlupy. Snižuje množství alergenů v prostředí, kde zvíře žije. Návod k použití: Péči o srst hřebenem FURminator lze provádět pravidelně po celý rok jednou nebo dvakrát za týden po dobu deseti až dvaceti minut. Je třeba dbát na to, aby srst byla čistá, zcela suchá a nezacuchaná. Opatrnost je nutná na citlivých místech na těle zvířete. Před vyčesáváním pečlivě prohlédněte pokožku zvířete, zda v ní nejsou strupy, poranění otlačeniny apod., a pokud je najdete, vyhledejte pomoc veterináře. Hřebenem FURminator je doporučeno vyčesávat dlouhými pravidelnými tahy po směru růstu srsti a nevracet se opakovaně na stejné místo. Samozřejmě je třeba vyčesávat citlivě a bez většího tlaku, který by mohl způsobit poranění. Při začervenalé, podrážděné kůži je nutné s vyčesáváním hned přestat. Při pravidelném používání hřebenu FURminator budete mít víc času na Vašeho chlupatého přítele, neboť se nebudete muset věnovat uklízení vypadaných chlupů.

  929 Kč -12% 1 051 Kč

 • FURminator kartáč Dual Brush pro psy 1ks

  FURminator kartáč Dual Brush pro psy 1ks

  Akce

  2 dny

  Oboustranný kartáč s jehličkami na hedvábnou srst, kartáč se štětinkami na krátkou srst.

  254 Kč -34% 382 Kč

 • FURminator hrablo Equine pro koně 1ks

  FURminator hrablo Equine pro koně 1ks

  Akce

  2 dny

  Pro vyčesávání zimní srsti zvířete Neřeže a nepoškozuje srst Není určeno pro vyčesávání hřívy a ocasu Může být použit i na jiných velkých zvířatech (skot, hovězí dobytek)

  942 Kč -23% 1 229 Kč

 • FURminator kartáč Large Firm pro psy 1ks

  FURminator kartáč Large Firm pro psy 1ks

  Akce

  2 dny

  Velký pevný uhlazovací kartáč na kudrnatou dlouhou nebo středně dlouhou srst.

  292 Kč -34% 442 Kč

 • FURminator kartáč Small Soft pro psy 1ks

  FURminator kartáč Small Soft pro psy 1ks

  Akce

  2 dny

  Malý měkký uhlazovací kartáč pro hedvábnou nebo drátovitou srst.

  266 Kč -34% 402 Kč

 • FURminator hřeben Large pro psy 1ks

  FURminator hřeben Large pro psy 1ks

  Akce

  2 dny

  Velký dokončovací hřeben pro dlouhou, kudrnatou hedvábnou nebo drátovitou srst.

  266 Kč -34% 402 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám