Úvodní strana » Výrobci » C » CANAMIPHARM s.r.o.

CANAMIPHARM s.r.o.

Společnost Canamipharm s.r.o. vyvíjí a prodává nutriční doplňky pro psi a kočky od roku 2006.
Na počátku stála spolupráce mezi veterinárními lékaři a výrobci špičkové sportovní výživy. Vznikla řada produktů, které byly prodávány pod značkou společnosti Canamipharm (Rekonvalescent, Chondroflex a Chondroflex large).
Pasta Rekonvalescent se psům a kočkám snadno podávala a navíc jim dodávala potřebnou energii. Na řadu tedy přišla myšlenka využití Rekonvalescentu u psů v zátěži. Produkt se tedy stal významným pomocníkem v různých odvětvích psích sportů. Zásadním byl ale při využití u záchranářských psů.
U zatěžovaných psů však bylo zapotřebí chránit i jejich pohybový aparát a v návaznosti tedy vznikl druhý produkt – Chondroflex. Chondroflex se díky svému složení stal na trhu vyhledávaným a dobře fungujícím kloubním přípravkem. Jeho využití se rozšířilo i u koní a koček.
V roce 2009 společnost Canamipharm prodává licenci na tyto výrobky zahraniční farmaceutické firmě a dále je vyrábí pod jinými obchodními názvy. Spolu s tím se však dále věnuje vývoji a testování nových produktů, které zkvalitňují život vašim mazlíčkům.
Od roku 2020 se Canamipharm vrací ke svým kořenům a uvádí na trh vlastní kloubní výživu A-FLEX a A-FLEX Equine a vyvíjí mnoho dalších, inovativních veterinárních produktů, které bude postupně představovat na trhu.

 • CANAMI A-Flex EQUINE 1000 ml Krmivo

  CANAMI A-Flex EQUINE 1000 ml

  Doprava zdarma

  Doplňkové krmivo, obsahující kombinaci látek chránící pohybový aparát – klouby, svaly, šlachy a vazy.

  Skladem už jen 3 - 5 kusů

  1 699 Kč

 • CANAMI A-Flex 500 ml Krmivo

  CANAMI A-Flex 500 ml

  Doprava zdarma

  Doplňkové krmivo, které ve svém složení obsahuje kombinaci surovin a látek, které příznivě působí na pohybový aparát – klouby, svaly, šlachy a vazy.

  Momentálně nedostupné

Kontaktní informace na výrobce:
Název firmy: CANAMIPHARM s.r.o.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Zeptejte se lékárníka