Oblíbené položky

Úvodní strana » Výrobci » B » BEA natur, s.r.o.

BEA natur, s.r.o.

 • Šampon Bea Daktari s jojobou a panthen. pes 310ml

  2 dny

  Vosk z jojoby, tzv. jojobová olej dodává srsti lesk, vitalitu, jemnost a pružnost, zaručuje její ochranu před vysušováním, panthenol zvyšuje pevnost srsti a vyživuje ji. Je nedráždivý, netoxický, vysoká pěnivost podporuje kvalitní a šetrné odstranění nečistot ze srsti. Obsahuje složky usnadňující rozčesávání. Přítomnost jojobového oleje v šamponu dokládá separace.

  134 Kč -11% 150 Kč

 • Šampon Bea Tazzi s čajovníkovým olejem pes 220ml

  2 dny

  Bea Tazzi je repelentní, medicinální a preventivně antiparazitární šampon s Tea Tree olejem, je určen pro psy na všechny typy srsti. Je nedráždivý a svou jemností vhodný i pro štěňata. Odpuzuje blechy, klíšťata a ostatní parazity, napomáhá léčbě kožních problémů, má protiplísňové účinky, výrazně zabraňuje tvorbě lupů, není toxický ani jedovatý, neobsahuje dehet, síru, barviva, ani parfemace. Možno použít pro zmírnění nespecifického podráždění kůže jako jsou lupy, šupinatá kůže a svědění. Má vysokou čistící schopnost, pH je maximálně přizpůsobeno pokožce. Šampon obsahuje složky usnadňující rozčesávání a tea tree olej, který dává tomuto výrobku charakteristickou vůni. Šampon možno ředit v poměru 1:2 až 1:4 NÁVOD K POUŽITÍ: Do namočené srsti naneste přiměřené množství šamponu a rozpěňte. Nechejte chvíli působit a řádně spláchněte vodou. Při silně znečistěné srsti postup zopakujte. Srst vysušte fénem nebo nechejte volně proschnout

  109 Kč -4% 114 Kč

 • RIVAL DUO Šampon pro psy a kočky 220 ml

  2 dny

  Antiparazitární šampon s kondicionérem pro psy s dlouhou srstí. Hubí všechna vývojová stádia ektoparazitů (blechy, klíšťata, vši a jiné). Působí repelentně min. 4 týdny, obsahuje Tea Tree olej. Rival duo je antiparazitární šampon s kondicionerem, určen specielně pro psy s dlouhou srstí. Obsahuje speciální kondicioner, který napomáhá rozčesávání a údržbě srsti a dává jí přirozenou krásu, hebkost a lesk. 100% účinnost šamponu zajišťuje složka Cypermethrin, která okamžitě zahubí všechny parazity ve všech vývojových stádiích (blechy, klíšťata - i přisátá, vši a jiné) a jeho repelentní účinky zaručuje přírodní olej tea tree, který také dává tomuto výrobku charakteristickou vůni. Je netoxický, bezpečný a obsahuje přetučňující složky, které zabraňují vysušování kůže a srsti. Účinnost minimálně 4 týdny. Doporučuje se také jako antiparazitární šampon pro psí salony. Návod k použití Do namočené srsti naneseme odpovídající množství šamponu a rozpěníme. Pěnu necháme několik minut působit. Dbáme, aby se šampon ani pěna nedostaly do kontaktu se sliznicemi (oči, nos, tlama). Důkladně spláchneme vodou. Pro dokonalý výsledek doporučujeme postup zopakovat. Srst vysušíme fénem nebo necháme volně proschnout.

  136 Kč -2% 139 Kč

 • Šampon Bea Ronny norkový pro psy a kočky 310ml

  2 dny

  Ronny - veterinární šampon s pravým norkovým olejem obsahuje norkový olej v přírodní podobě, který zaručuje dokonalou péči o srst Vašeho psa. Zabraňuje vysušování srsti, dává jí přirozenou vláčnost, hebkost, vlhkost a krásný lesk. Zaručuje dokonalý vzhled dlouhé i krátké srsti, je však ideální pro srst u které požadujeme splývavý vzhled. Další speciální složky znatelně usnadňují česání a následnou údržbu srsti a zamezují jejímu dalšímu zacuchávání. Svou jemností je vhodný i pro štěňata

  149 Kč

 • Šampon Bea Ronny norkový pro psy 220 ml

  Šampon Bea Ronny norkový pro psy 220 ml

  Akce

  2 dny

  Zaručuje dokonalý vzhled dlouhé i krátké srsti, je však ideální pro srst u které požadujeme splývavý vzhled. Svou jemností je vhodný i pro štěňata. Obsahuje norkový olej v přírodní podobě, který zaručuje dokonalou péči o srst Vašeho psa. Další speciální složky znatelně usnadňují česání a následnou údržbu srsti a zamezují jejímu dalšímu zacuchávání. pH ideal. Návod k použití: Před použitím šampon protřepat, sediment je dokladem přítomnosti norkového oleje. Do namočené srsti naneste přiměřené množství šamponu a rozpěňte. Řádně spláchněte vodou. Při silně znečistěné srsti postup zopakujte. Srst vysušte fénem nebo nechejte volně proschnout.

  116 Kč -22% 149 Kč

 • Šampon Bea Herba bylinkový pro psy a kočky 220ml

  Šampon Bea Herba bylinkový pro psy a kočky 220ml

  Akce

  2 dny

  Obsahuje přírodní výtažky z léčivých rostlin – heřmánku pravého (Chamomilla Recutita), měsíčku lékařského (Calendula Officinalis), oleje z levandule (Lavandula Angustifolia) a je obohacen o vitamín B5 a speciální kondicioner. Parfemace šamponu je dána pouze silicemi z bylin. Obsahuje přetučňující přísady zabraňující nadměrnému vysušování pokožky a dává jí přirozenou vlhkost a chrání ji před poškozením.

  119 Kč -40% 199 Kč

 • Šampon Bea Salon kokosový pes 310ml

  2 dny

  Dokonale rozpouští všechny nečistoty, nedráždí sliznice, nevysušuje a nenarušuje přirozenou tukovou vrstvu psí pokožky, svou jemností je vhodný i pro štěňata. Má pH neutrální vyhovující charakteru pokožky psů – jeho součástí jsou složky usnadňující rozčesávání, které také zabraňují jejímu dalšímu zacuchávání. Po použití srst získá pružnost, měkkost a lesk. Je určen i pro časté mytí, tzn. vždy, když je srst znečištěná.

  146 Kč -9% 160 Kč

 • Kondicioner Velvet rozčesávací pes Bea 220ml

  Kondicioner Velvet rozčesávací pes Bea 220ml

  Akce

  2 dny

  129 Kč -35% 199 Kč

 • Šampon Bea Rival antiparazitární kočka 220ml

  2 dny

  Jemný ke kůži- obsahuje přetučňující přísady a jako zklidňující složka je obsažen olej TEA TREE. Minimální účinnost 4 týdny. Návod k použití Šampon zředíme vodou v poměru 1:3. Do namočené srsti naneseme odpovídající množství šamponu a rozpěníme. Pěnu necháme několik minut působit. Pozor ! Dbáme, aby se šampon ani pěna nedostaly do kontaktu se sliznicemi ( oči, nos, tlama). Dokonale spláchneme vodou. Postup doporučujeme zopakovat. Srst vysušíme fénem nebo necháme volně proschnout.

  136 Kč -12% 155 Kč

 • Šampon Bea Rival antiparazitární pes 220ml

  2 dny

  Účinnost minimálně 4 týdny. Je netoxický , bezpečný a obsahuje přetučňující složky, které zabraňují vysušování kůže a srsti. 100 procent účinnost šamponu zajišťuje antiparazitární složka Cypermethrin®, která okamžitě zahubí všechny parazity ve všech vývojových stádiích ( blechy, klíšťata- i přisátá, vši a jiné) a jeho další repelentní účinky zaručuje přírodní olej tea tree, který také dává tomuto výrobku charakteristickou vůni, které zabraňují vysušování kůže a srsti. Účinnost minimálně 4 týdny. Návod k použití: Do namočené srsti naneseme odpovídající množství šamponu a rozpěníme. Pěnu necháme několik minut působit. Dbáme, aby se šampon ani pěna nedostaly do kontaktu se sliznicemi (oči, nos, tlama). Důkladně spláchneme vodou. Pro dokonalý výsledek doporučujeme postup zopakovat. Srst vysušíme fénem nebo necháme volně proschnout.

  136 Kč -12% 155 Kč

 • Šampon Bea Rival antiparazitární pes 310ml

  2 dny

  172 Kč -1% 174 Kč

 • Kondicioner Rubín rozčesávací ve spreji pes Bea 250ml

  2 dny

  206 Kč

 • Šampon pro psy Bea Natural nedráždivý 310ml

  2 dny

  Dokonale rozpouští špínu, nevysušuje, má nejnižší možnou dráždivost a díky svým vlastnostem je vhodný pro psy se zvýšenou dráždivostí kůže. Výhody výrobku Obsahuje kondicionér pro snadnou údržbu dlouhé srsti a dává jí vysoký lesk. Šampon není parfemován, neobsahuje barviva ani zahušťující přísady, pH je neutrální. Doporučené použití Používejte běžným způsobem. Možno ředit vodou v poměru 1:4.

  149 Kč -11% 167 Kč

 • BEA TAZZ šampon s čajovníkovým olejem pes 310 ml

  2 dny

  Repelentní a preventivně antiparazitární šapmón s výtažkem Tea Tree oleje pro psy.  Odpuzuje blechy, klíšťata a ostatní parazity, napomáhá léčbě kožních problémů a má protiplísňové účinky. Není toxický, nedráždí pokožku a díky své jemnosti je vhodný i pro štěňata.  Obsahuje složky usnadňující rozčesávání a Tea tree olej, který dává šamponu charakteristic­kou vůni.

  136 Kč -9% 150 Kč

 • BEA SALON Jablečný šampon pro psy 310ml

  2 dny

  Jablečný salonní šampon pro psy je jemným veterinárním šamponem pro běžnou údržbu srsti psů a štěňat. Dokonale rozpouští všechny nečistoty, nedráždí sliznice, nevysušuje a nenarušuje přirozenou tukovou vrstvu psí pokožky, svou jemností je vhodný i pro štěňata. Má pH neutrální vyhovující charakteru pokožky psů – jeho součástí jsou složky usnadňující rozčesávání, které také zabraňují jejímu dalšímu zacuchávání. Po použití srst získá pružnost, měkkost a lesk. Je určen i pro časté mytí, tzn. vždy, když je srst znečištěná. Doporučujeme ředit v poměru 1:4. Pro profesionální chovatele a vystavovatele je určen k používání vždy mezi výstavami. Doporučujeme také jako základní šampon pro psí salony.Návod k použití: Do namočené srsti naneste přiměřené množství šamponu a rozpěňte. Řádně spláchněte vodou. Při silně znečistěné srsti postup zopakujte. Srst vysušte fénem nebo nechejte volně proschnout.Objem: 310 ml

  132 Kč -2% 135 Kč

 • Šampon Bea Daktari s jojobou a panthenolem pes 220ml

  2 dny

  Veterinární šampon s jojobovým olejem a panthenolem pro polodlouhou a dlouhou srst. Nedráždivý, netoxický, usnadňuje rozčesávání.

  109 Kč

 • Šampon Bea Bessy pro štěňata 220ml

  2 dny

  114 Kč -9% 125 Kč

 • Šampon Bea Salon kokosový pes 220ml

  2 dny

  114 Kč -7% 122 Kč

 • Šampon Bea Salon jablečný pes 220ml

  2 dny

  104 Kč

 • Šampon Bea Farao s Bambuckým máslem pes 220ml

  2 dny

  136 Kč -12% 155 Kč

 • Šampon Bea Farao s Bambuckým máslem pes 310ml

  2 dny

  169 Kč -6% 180 Kč

 • Šampon Bea Bessy pro štěňata 310ml

  2 dny

  149 Kč -2% 152 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám